Sprawdź najnowszą ofertę sklepu abc! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu abc znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - abc

Sklepy abc, są częścią Grupy Eurocash, a na polskim rynku istnieją już od ponad 13 lat. Założeniem marketów abc, od początku było, zrzeszanie małych sklepów, na podstawie miękkiej franczyzy. Zaczęło się od 57 placówek, ale możliwości rozwoju jakie dawała firma przy okazji współpracy, przyciągały coraz więcej indywidualnych właścicieli małych sklepików. W 2012 roku, do abc przyłączyło się, aż 350 przedsiębiorstw. Jako że większość sklepów pod szyldem abc powstaje w mniejszych miejscowościach, spółka przeprowadzała badania, na zapotrzebowanie klienteli w regionie, zanim przystawała na franczyzę. Wysyłając sklepy-samochody, możliwe było zbadanie ilości osób zainteresowanych zakupami w danym miejscu.

Obecnie, pod szyldem abc widnieje ponad 8 tysięcy placówek, a sklepy powstają w coraz większych miastach i w bardzo szybkim tempie. Abc w dużych miastach chce stawiać czoła konkurencji w dziedzinie convenience store i zmienia wystrój placówek, jaki i asortyment. Jako dodatek wyróżniający sklepy abc, firma dodała kącik mini bistro w niektórych placówkach, gdzie klienci mogą zjeść mały, ciepły posiłek, czy napić się kawy.