Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Abra! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Abra znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Abra

Sieć sklepów Abra istnieje na polskim rynku od 1990 roku, kiedy to zaczęła swoją działalność jako dystrybutor wykładzin w Krakowie. Przez pierwsze dwa lata, firma rozwijała się w różnych kierunkach, jeśli chodzi o handel, aż zdecydowała się na profil meblowy. W 1992 roku powstał pierwszy sklep z meblami marki Abra, który szybko zaskarbił sobie zaufanie wśród konsumentów, dzięki czemu, firma mogła pozwolić sobie na prężną ekspansję. W 2001 roku klienci sieci sklepów Abra, mogli zrobić swoje zakupy, w jednej z dziesięciu placówek firmy, która weszła w spółkę z międzynarodowym koncernem JD Group. Dzięki tej spółce, przedsiębiorstwo mogło zacząć się jeszcze prężniej rozwijać. Do 2012 roku Abra operowała ponad osiemdziesięcioma sklepami, a po kolejnych trzech latach, sklepów było ponad sto.

Po dziś dzień firma przechodzi ciągłe zmiany, aby być w stanie dorównać zagranicznym markom meblowym z większym kapitałem. Dzięki temu, że Steinhoff International został oficjalnym partnerem sieci sklepów, Abra ma możliwość, podpatrując bardziej doświadczoną firmę, aby prężniej się rozwijać, a zarazem proponować coraz lepszy asortyment.