Black Friday z 4F – złap okazje do 40-50% taniej!

Black Days w 4F - polska marka odzieżowa ma swoją ofertę na Black Friday

 

Jedna z najpopularniejszych polskich marek obiecuje obniżki nawet o połowę. Na stronach 4F Black Friday (czy, jak woli 4F, Black Days) łączy się z wyprzedażą, dlatego okazje są szczególnie ciekawe!


Black Friday coraz bliżej, ale nie musisz czekać do piątku, by skorzystać z dobrych okazji. Na stronach 4F już dziś obowiązuje obniżka o 40% na część asortymentu. Wystarczy wejść na podstronę Black Days i wybrać spośród ofert odzieży męskiej, damskiej, młodzieżowej i dziecięcej. W asortymencie jest również obuwie, odzież sportowa i akcesoria – obniżki obejmują każdy dział


Od cen obowiązujących na tej podstronie przysługuje wspomniane już 40% zniżki. Nie przeraź się cenami przeglądanych ofert, to wartości przed obniżką. By skorzystać z rabatu, przed finalizacją zamówienia wpisz kod rabatowy BW40. Pamiętaj tylko, że rabat naliczany jest od wartości wyjściowej. Jeśli na stronie widzisz cenę przekreśloną i obniżoną, to obniżka nie będzie dotyczyć ceny obniżonej, lecz wyjściowej. 


Nie przejmuj się jednak, ponieważ w 4F wyprzedaż na Czarny Piątek łączy się z wyprzedażą sezonową. I choć na stronie marka obiecuje zniżki do -50%, to podczas przeglądania ofert znaleźliśmy ceny obniżone znacznie bardziej, nawet do -80%. By je znaleźć, skorzystaj z gotowych filtrów w sklepie internetowym. 

 

Lidl przecenia setki produktów na Black Week!

aktualna oferta Lidl na Black Friday i Black Week - poznaj najnowsze promocje i niskie ceny w gazetce


Michał Karaś

Content Manager

Mediaworker, dziennikarz, specjalista od treści. Bywa także copywriterem i grafikiem. W mediach działa już drugą dekadę, nieprzerwanie od studiów dziennikarskich. Współtwórca sukcesu kilku, istniejących od lat, tytułów internetowych.