Tańsze opony na Black Friday 2022? TAK!

opony black friday 2020

Opony to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia samochodu. Należy jednocześnie pamiętać o tym, by je regularnie wymieniać. Jednocześnie jednak zakup nowych opon, niezależnie od tego, czy są to opony letnie czy jednak Twój wybór pada na opony całoroczne, to zazwyczaj wydatek rzędu kilkuset złotych, dlatego jeżeli istnieje taka możliwość, warto zastanowić się nad kupieniem kolejnego kompletu opon w czasie Black Friday. Podpowiemy Ci, gdzie szukać najciekawszych promocji.

Opony samochodowe na Black Friday: gdzie szukać promocji?

Black Friday to pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia, więc w 2022 roku przypada 25 listopada. Opony w Czarny Piątek często są sprzedawane w okazyjnych cenach. Niekiedy Klienci mogą liczyć również na różnego rodzaju gratisy itp. Jeżeli zależy Ci na kupnie nowych opon do Twojego samochodu, ofert szukaj na specjalnych serwisach internetowych zajmujących się ich sprzedażą, ale postaraj się zaglądać także do niewielkich sklepów. Akcje promocyjne na Black Friday cieszą się dzisiaj coraz większą popularnością, dlatego wiele sklepów decyduje się na wprowadzenie w tym czasie zniżek lub gratisów do własnej oferty.

Opony zimowe w czasie Black Friday: zapoluj na najciekawsze zniżki!

Planując zakup opon w Czarny Piątek najpierw zacznij od dokładnej analizy swoich oczekiwań i planów zakupowych. To pozwoli Ci zminimalizować ryzyko przypadkowych zakupów. Zastanów się, czy chcesz kupić opony zimowe, letnie, na jakich cenach opon najbardziej Ci zależy, jaki jest Twój budżet, optymalny rozmiar opon, których szukasz, jak długi powinien być okres gwarancji itp. Potem możesz stworzyć listę sklepów, stacjonarnych i internetowych, które zamierzasz w czasie Black Friday odwiedzić. Takie uporządkowanie będzie bardzo dużym wsparciem już w momencie promocyjnego szaleństwa, kiedy łatwo ulec przypadkowym impulsom. Mała rada: bardzo często sklepy przedłużają promocję związane z Black Friday na kilka kolejnych dni, dlatego sprawdzaj, jak to wygląda w przypadku tych sklepów, których ofertą jesteś zainteresowana(y). Jednocześnie jednak polecamy Ci w miarę możliwości jak najwcześniejsze skorzystanie z promocji, ponieważ w niektórych przypadkach późniejsze zakupy mogą się wiązać z ryzykiem wyczerpania się promocji.

Opony motocyklowe podczas Black Friday: kupuj rozsądnie

Opony motocyklowe, podobnie jak opony samochodowe, możesz kupować w czasie czarnopiątkowych promocji. Zasada postępowania jest taka sama: sprawdzaj, w jakich sklepach z podobnym asortymentem będziesz w stanie znaleźć najciekawsze zniżki, jak długo trwają planowane akcje promocyjne itp. W przypadku korzystania z oferty sklepów internetowych, często w czasie Black Friday proponowana jest również darmowa dostawa, co przekłada się na konkretne oszczędności. Kupując online nie zapominaj również o innej okazji do tańszych zakupów – cybernetycznym poniedziałku, który w 2022 roku przypada na 29 listopada. Dobrze planując listę zakupową, możesz sporo zaoszczędzić.