Telewizory na Black Friday 2022. Dlaczego Czarny Piątek to świetna okazja, żeby wymienić domowy sprzęt?

telewizory black friday 2020

Telewizor to jeden z najważniejszych sprzętów domowych. Nawet jeśli nie oglądasz telewizji, samo urządzenie przyda Ci się, na przykład, do oglądania obrazu odtwarzanego na laptopie. Wybór odpowiedniego telewizora ma ogromne znaczenie dla komfortu użytkowania, a ceny sprzętu są bardzo różne, od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy. Jeżeli szukasz oszczędności z zakupem telewizorów poczekaj na Black Friday. Dlaczego? Ten sam telewizor w czasie Black Friday może kosztować o wiele mniej. Podpowiemy Ci co zrobić, żeby ostatecznie Twoje zakupy były zadowalające i gdzie kupić telewizor, żeby znaleźć ciekawe oferty cenowe.

Najlepsze promocje na telewizory na Black Friday – jak duże promocje są organizowane i gdzie szukać obniżek cenowych?

Wysokość promocji na telewizory w czasie Black Friday jest uzależniona od oferty sklepu oraz ceny wyjściowej. Właśnie dlatego, kupując TV podczas Black Friday zawsze staraj się porównywać ceny poszczególnych modeli. Najlepszych promocji na TV w Black Friday szukaj w marketach ze sprzętem elektronicznym, sklepach z wyposażeniem domu, Allegro itp. O czym musisz pamiętać, zanim wpadniesz w zakupowe szaleństwo, które zapewnia Czarny Piątek? Istnieje kilka kwestii, które koniecznie musisz przemyśleć, dzięki czemu same zakupy będą zdecydowanie łatwiejsze, a w czasie Black Friday szybkość podejmowania decyzji to priorytet.

  • Zastanów się, jaka wielkość telewizora będzie w Twoim przypadku optymalnym rozwiązaniem. Przeanalizuj, czy na Black Friday chcesz kupić telewizor 40 cali, czy może jednak wolisz mniejszy lub większy sprzęt.

 

  • Określ własny budżet. Niezależnie od tego, czy w planach na Black Friday masz zakup telewizora 65 cali, czy innego rozmiaru, skonkretyzowanie Twoich możliwości finansowych powinno zredukować pole poszukiwań wyłącznie do modeli, które znajdują się w ich zasięgu.

 

  • Spisz listę udogodnień i funkcji, na których szczególnie Ci zależy. Później, już w sklepie, łatwiej będzie Ci się zdecydować na konkretny model telewizora. Chcesz mieć Smart TV? Zależy Ci na technologii 4K UHD? Może szukasz urządzeń z obrazem HDR? Konkretyzując swoje potrzeby, łatwiej odszukasz modele, które wychodzą im naprzeciw.

 

  • Wybierz odpowiedni kolor. Oczywiście, kwestia kolorystyki telewizora nie jest najważniejszym czynnikiem decyzyjnym, ale trzeba pamiętać, że telewizor zazwyczaj funkcjonuje w salonie, natomiast pokój dzienny pełni funkcję reprezentacyjną. Jeżeli zależy Ci na nietypowym kolorze lub kształcie, miej to na uwadze i postaraj się spisać na kartce kilka modeli, które w tym względzie odpowiadają Twoim oczekiwaniom, a jeżeli jest to trudnodostępny sprzęt, sprawdź, w jakich sklepach będziesz mogła/mógł go kupić w czasie promocji Black Friday.

 

  • Wybierz markę. Planujesz zakup telewizora marki Samsung, LG, Philips, Panasonic, a może Sony? Przemyśl czy masz jakiekolwiek preferencje w tym względzie. 

 

Telewizory w Black Friday to świetna okazja, żeby kupić coś taniej, zwłaszcza jeśli model, który wcześniej sobie upatrzyłaś(eś) kosztuje naprawdę dużo. W takim przypadku, nawet najmniejsza obniżka ceny może oznaczać konkretne oszczędności. Podczas zakupów staraj się zachować rozsądek i najlepiej wybierz się do sklepu w godzinach, w których liczba innych klientów będzie jak najmniejsza. To da Ci szansę na bezproblemowe obejrzenie asortymentu sklepu oraz rozmowę z pracownikiem odpowiedniego działu. Zanim wybierzesz się do konkretnego sklepu, możesz przeanalizować jego ofertę. Im bardziej zróżnicowana, tym lepiej!

Chcesz kupić telewizor 4K w Black Friday? Dowiedz się, jak polować na korzystne okazję!

Cena zakupu telewizora 4K jest uzależniona, między innymi, do wielkości urządzenia, ale na przykład, w przypadku sprzętu mającego ekran liczący 65 cali, musisz się przygotować na wydatki oscylujące w granicach około 4000 – 9000 złotych, dlatego ten wydatek zdecydowanie warto odłożyć na czas promocji Black Friday. Wyjaśnijmy co oznacza ten tajemniczo brzmiący skrót 4K – to nic innego jak UltraHigh Definition. Rozdzielczość 4K daje więc gwarancję doskonałego obrazu, co może mieć ogromne znaczenie w przypadku osób często korzystających z telewizora i ceniącego sobie jakość w czasie oglądania. Wybierając wielkość sprzętu warto mieć na względzie nie tylko własne preferencję oraz rozmiary ściany, na której chce się go umieścić, ale również odległość od ekranu do miejsca, z którego najczęściej oglądasz obraz na telewizorze.

PODSUMUJMY: zakup nowego telewizora warto w miarę możliwości odłożyć na czas promocji Black Friday. Obniżki cen sprawią, że w przypadku drogich sprzętów oszczędność może być naprawdę duża. Dla ułatwienia procesu zakupowego, warto jeszcze przed wizytą w sklepie przygotować listę kilku interesujących Cię modeli.