Weekendowa wyprzedaż – oto Black Friday w Rossmann!

Black Friday w Rossmannie to aż 4 dni promocji i wyprzedaży

 

Największa sieć drogerii w kraju ma swój sposób na „Czarny Piątek”. Rossmann zaprasza łowców promocji również w sobotę oraz poniedziałek. A w sklepie internetowym także w niedzielę!


Jak zapewnia biuro prasowe Rossmann, to będą 4 dni najniższych cen w roku. Black Friday w wydaniu tej sieci handlowej przedłuża się bowiem aż do 30 listopada włącznie. Wygląda więc na to, że Rossmann zamierza skorzystać na ponownym otwarciu galerii handlowych i liczy na duży wzrost liczby klientów.


Podczas Black Friday promocjami mają być objęte produkty niemal wszystkich kategorii, w tym pielęgnacji twarzy i ciała, pielęgnacji i stylizacji włosów, dermokosmetyki, artykuły higieniczne, kosmetyki dla dzieci, środki czystości, pokarm dla zwierząt, parafarmaceutyki, artykuły biurowe, biżuterię, a także akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz małe AGD.


Zniżki mają sięgać nawet -75%, a takie okazje zdarzają się rzadko nawet podczas MEGA wyprzedaży w Rossmannie. Nic więc dziwnego, że najbardziej opłaci się przegląd półek z perfumami. To one na co dzień kosztują najwięcej, więc i na nich najwięcej można oszczędzić. A że w drogeriach Rossmann oferta z okazji Black Friday zbiega się w czasie z wprowadzeniem asortymentu świątecznego, trudno o lepszą okazję na znalezienie pierwszych prezentów świątecznych.


Promocje oficjalnie trwają 4 dni, ale jeden z nich – niedziela – nie jest handlowy. Dlatego Rossmann zaprasza również do sklepu internetowego. Tutaj już przed wprowadzeniem ofert na Black Friday przecenionych jest prawie 900 produktów, a po wydaniu 199 zł za dostawę nie zapłacimy nic.

 

To już FINAŁ Black Week w Lidlu!

aktualna oferta Lidl na Black Friday i Black Week - poznaj najnowsze promocje i niskie ceny w gazetce


Michał Karaś

Content Manager

Mediaworker, dziennikarz, specjalista od treści. Bywa także copywriterem i grafikiem. W mediach działa już drugą dekadę, nieprzerwanie od studiów dziennikarskich. Współtwórca sukcesu kilku, istniejących od lat, tytułów internetowych.