Wystartował Black Weekend w Biedronce!

 

black weekend w biedronce

 

Po setkach promocji na Black Friday w tym tygodniu przyszedł czas na niekwestionowaną „królową” dyskontów w Polsce. Czy po tak emocjonującym, pełnym atrakcyjnych ofert, tygodniu Biedronka jest w stanie jeszcze czymś zaskoczyć? Black Weekend w Biedronce potrwa dwa dni – 27 i 28 listopada.

Black Weekend 27-28.11

Biedronkowe oferty na Black Weekend, w piątek i sobotę 27-28 listopada przeznaczone są tylko dla posiadaczy Karty Moja Biedronka. W skrócie – za drugi produkt zapłacimy tylko połowę ceny! Promocją „Black Weekend – 50%” objęte są książki, zabawki, artykuły przemysłowe i tekstylia. Biedronka informuje, że artykuły można mieszać dowolnie! Limit dzienny to 4 produkty, z czego na dwa dostaniemy rabat. Z promocji wyłączone są maskotki i książki Gangu Fajniaków i Słodziaków.

 

 

 

Warto pamiętać, że jeszcze tylko do 29 listopada przy zakupach za m.in. 99 zł w Biedronce, dostawa przez Glovo jest GRATIS!

 

Czy ta oferta jest aż tak atrakcyjna? Porównując do innych promocji Biedronki, nie różni się w zasadzie niczym i ma spore ograniczenia ilościowe. O wiele lepiej przedstawia się oferta jednodniowa, która obowiązuje tylko dziś – 27.11. Zerknij na kolejną stronę i dowiedz się więcej!

 

To już FINAŁ Black Week w Lidlu!

aktualna oferta Lidl na Black Friday i Black Week - poznaj najnowsze promocje i niskie ceny w gazetce


Anna Chodacka-Penier

Content Manager

Doświadczona, kreatywna profesjonalistka z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży mediów lifestylowych, w różnych rolach: project managera, redaktora treści, twórcy treści, dziennikarza, wydawcy, specjalisty ds. marketingu, event managera, itd. Skuteczna komunikacja i tworzenie angażujących treści i ciekawych projektów medialnych to jej specjalność. Obecnie spełnia się w roli Content Managera.