XBOX na Black Friday 2022. Czarny Piątek to idealny moment na zakupy dla zapalonych graczy!

xbox black friday 2020

Granie w gry to bardzo ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu. Jeżeli chcesz kupić nową konsolę, z zakupami możesz poczekać na święto promocji, jakim jest Czarny Piątek. Konsola XBOX One w Black Friday lub inny model ze „stajni” marki – XBOX Series X może kosztować o wiele mniej, dlatego zdecydowanie warto zapolować na największe obniżki cenowe. Podpowiemy Ci, o czym koniecznie musisz pamiętać!

Promocje na XBOX One w czasie Black Friday: czy warto z nich skorzystać?

XBOX One to konsola, która na rynku funkcjonuję już od jakiegoś czasu i to jedna z jej zalet – możesz przebierać wśród kompatybilnych z nią gier, dopasowując konkretne tytuły do własnych preferencji. Co więcej, korzystając z konsoli możesz zdecydować się na instalację bardzo dużej listy dostępnych aplikacji, co również nie pozostaje bez znaczenia dla komfortowego użytkowania urządzenia. Musisz pamiętać, że klasyczna konsola XBOX One, w sklepach w sklepach występuję w dwóch wersjach: XBOX S (mniejsze rozmiary i odtwarzacz 4K Ultra HD) oraz XBOX X (mocne urządzenie i wydajne podzespoły, 12 GB RAM). Wybór pomiędzy tymi dwoma urządzeniami powinien być uzależniony od Twoich indywidualnych wymagań, dlatego zanim podejmiesz decyzję, dokładnie przeanalizuj parametry techniczne obu konsol.

Niezależnie od tego, czy w czasie Black Friday chcesz kupić XBOX ONE X, czy jednak wolisz konsolę XBOX ONE S, Black Friday to bardzo dobry moment, żeby zapolować na korzystne obniżki. W regularnej cenę za wersję S konsoli XBOX One musisz zapłacić około 800 – 1100 złotych, natomiast wersja X będzie kosztowała około 1400 – 1500 złotych. Podczas Black Friday natomiast możesz liczyć na obniżki cen rzędu kilkunastu lub kilkudziesięciu procent, dlatego docelowo kupując konsolę w czasie przecen możesz oszczędzić czasami nawet kilkaset złotych. Ostatecznie jednak jest to uzależnione od oferty konkretnego sklepu biorącego udział w akcji Black Friday.

Mała rada: w czasie Black Friday szukaj również przecen na gry i akcesoria, takie jak słuchawki, pady, kierownicę, stacje dokujące, klawiatury itp. Jeżeli zależy Ci na przemyślanych zakupach, jeszcze przed rozpoczęciem Black Friday możesz stworzyć listę niezbędnych produktów i sukcesywnie wykreślać kolejne pozycje. Upewnij się również, że w okresie czarnopiątkowych promocji nie znajdziesz ciekawej oferty cenowej na subskrypcję XBOX Game Pass Ultimate. 

Gdzie szukać promocyjnych ofert na XBOX One w Black Friday?

Szukając promocji na XBOX One w czasie Black Friday odwiedzaj sklepy z wyposażeniem elektronicznym, oczywiście wcześniej sprawdzając czy dany sklep w ogóle ma w swojej ofercie konsolę i czy bierze udział w czarnopiątkowych promocjach. Poza tym, koniecznie sprawdź również asortyment sklepów dla graczy. W czasie Black Friday odwiedź też XBOX Store. Pamiętaj, że w zależności od konkretnej oferty sklepów, konsole mogą być dostępne w niższych cenach lub w zestawach z grami czy akcesoriami. To bardzo indywidualna kwestia, dlatego w miarę możliwości staraj się porównywać propozycje cenowe. Zwróć uwagę również, jakie gry na XBOX’a można w okresie Czarnego Piątku kupić taniej. Wcześniej możesz stworzyć specjalną listę tytułów, na które chcesz zapolować.