Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Bricoman! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Bricoman znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Bricoman

Pierwszy sklep budowlany Bricoman, powstał w 1979 roku w Belgii. Bardzo szybko zdobył dużą popularność, dzięki przystępnym cenom produktów o wysokiej jakości. Rozwój marketów postępował w dość szybkim tempie, aż po 1994 roku, firma została wykupiona przez swojego francuskiego odpowiednika, Leroy Merlin. Pozwoliło to na ekspansję marketów nie tylko w Belgii, ale przede wszystkim we Francji. W 2004 roku w Hiszpanii i we Włoszech powstały pierwsze sklepy poza granicami Francji, noszące nazwę Bricoman.

Do Polski firma dotarła w 2007 roku, a pierwszy sklep tej sieci powstał w Warszawie. Tak jak i w innym państwach Europy, Bricoman zdobył szybko zaufanie polskich konsumentów. W sklepie zaopatrzeć mogą się indywidulani klienci, jaki i profesjonaliści. Obecnie, na terenie całego kraju, istnieje 9 marketów oraz centrala przedsiębiorstwa i planowane są otwarcia kolejnych sklepów. Jak narazie zakupów możemy dokonać w takich miastach jak: Lublin, Szczecin, Poznań, czy też Gdańsk. Miejsce pracy we wszystkich placówkach, znajduje ponad 700 osób.