Cyber Monday 2019 & Black Friday 2019

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Bricoman na Cyber Monday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Bricoman na Cyber Monday 2019. Wszystkie gazetki Cyber Monday sklepu Bricoman są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Cyber Monday sklepu Bricoman dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Bricoman na Cyber Monday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Bricoman na Black Friday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Bricoman na Black Friday 2019. Wszystkie gazetki Black Friday sklepu Bricoman są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Black Friday sklepu Bricoman dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Bricoman na Black Friday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Bricoman! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Bricoman znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Bricoman

Pierwszy sklep budowlany Bricoman, powstał w 1979 roku w Belgii. Bardzo szybko zdobył dużą popularność, dzięki przystępnym cenom produktów o wysokiej jakości. Rozwój marketów postępował w dość szybkim tempie, aż po 1994 roku, firma została wykupiona przez swojego francuskiego odpowiednika, Leroy Merlin. Pozwoliło to na ekspansję marketów nie tylko w Belgii, ale przede wszystkim we Francji. W 2004 roku w Hiszpanii i we Włoszech powstały pierwsze sklepy poza granicami Francji, noszące nazwę Bricoman.

Do Polski firma dotarła w 2007 roku, a pierwszy sklep tej sieci powstał w Warszawie. Tak jak i w innym państwach Europy, Bricoman zdobył szybko zaufanie polskich konsumentów. W sklepie zaopatrzeć mogą się indywidulani klienci, jaki i profesjonaliści. Obecnie, na terenie całego kraju, istnieje 9 marketów oraz centrala przedsiębiorstwa i planowane są otwarcia kolejnych sklepów. Jak narazie zakupów możemy dokonać w takich miastach jak: Lublin, Szczecin, Poznań, czy też Gdańsk. Miejsce pracy we wszystkich placówkach, znajduje ponad 700 osób.