Cyber Monday 2019 & Black Friday 2019

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Bricomarché na Cyber Monday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Bricomarché na Cyber Monday 2019. Wszystkie gazetki Cyber Monday sklepu Bricomarché są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Cyber Monday sklepu Bricomarché dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Bricomarché na Cyber Monday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Bricomarché na Black Friday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Bricomarché na Black Friday 2019. Wszystkie gazetki Black Friday sklepu Bricomarché są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Black Friday sklepu Bricomarché dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Bricomarché na Black Friday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Bricomarché! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Bricomarché znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Bricomarché

Bricomarche, tak jak i Intermarche, działają pod szyldem zrzeszenia przedsiębiorców, tak zwanej Grupy Muszkieterów. Historia Grupy zaczęła się już ponad 40 lat temu. Wtedy grupa niezależnych handlowców na terenie Francji, postanowiła połączyć swoje siły negocjacyjne, aby oferować swoim klientom produkty w najlepszych cenach.

Obecnie Grupa Muszkieterów zrzesza ponad trzy tysiące franczyzobiorców i niezależnych ludzi biznesu, działając w czterech krajach Europy (Polska, Francja, Portugalia, Belgia) i w różnych branżach.

W Polsce na dzień dzisiejszy działa ponad 140 sklepów sieci Bricomarche, a kolejne 200 ma się pojawić na polskim rynku w przeciągu kilku lat. Każdy ze sklepów to franczyzowa sieć supermarketów oferujących produkty do domu i ogrodu i każdy sklep to samodzielna spółka. Każdy ze sklepów Bricomarche ma innego właściciela, którym jest najprawdopodobniej przedsiębiorca prowadzący swój własny biznes pod nazwą znanej marką.