Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Castorama! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Castorama znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Castorama

Pierwszy sklep popularnej sieci Castorama, otworzył założyciel firmy, Christian Dubois w 1969 roku we Francji. Było to pierwszy wielkopowierzchniowy sklep oferujący szeroko pojęte artykuły do majsterkowania. Już pierwszy sklep cieszył się ogromną popularnością. Dzięki szybkiemu sukcesowi, sieć rozwijała się bardzo prężnie i zaledwie w ciągu dwudziestu lat, na terenie Francji powstało 80 sklepów, a z rokiem 1988, rozpoczęła się zagraniczna ekspansja i powstał pierwszy sklep poza granicami Francji; we Włoszech. Obecnie, 800 sklepów Castorama, jest obecnych w 11 krajach Azji i Europy.

W Polsce firma istnieje od 1994 roku. Wtedy to powstało pierwsze biuro Castoramy, a sztab ludzi tam pracujących, skupiał się na analizowaniem polskiego rynku i wyborem pierwszych lokalizacji.

Wiosną 1997 roku drzwi pierwszego sklepu Castorama w Polsce, zostały otwarte i tak jak się spodziewano, ich asortyment został bardzo dobrze przyjęty przez polskich konsumentów. W kolejnych latach, w największych polskich miastach, powstały kolejne sklepy popularnej sieci DIY. Obecnie w Polsce Castorama posiada swoje placówki w prawie 60-ciu miastach i daje pracę tysiącom osób w całym kraju.