Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Deichmann! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Deichmann znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Deichmann

Historia sklepu Deichmann sięga roku 1923, kiedy to w Essen-Borbeck w Niemczech, Heinrich Deichmann z żoną Julią, założyli pierwszy zakład szewski. Przedsiębiorstwo szybko zdobyło zaufanie mieszkańców Niemiec i cieszyło się coraz większą popularnością. W roku 1952 założyciel sklepu zmarł, a dalszym rozwojem firmy zajęli się jego żona i syn. Rodzinie udało się utrzymać sklep na rynku, mimo ciężkiego okresu wojennego, a syn założyciela; Heinz-Horst, poczuł się odpowiedzialny za dostarczenie niemieckiemu społeczeństwu, dobrej jakości obuwia w dobrej cenie, przez co zrezygnował z kariery medycznej i zajął się rodzinnym interesem. Cel jaki przyświecał Heinz-Horst’owi, przyświeca firmie niezmiennie do dziś. W 1974 powstał setny sklep i mniej więcej w tym samym czasie, zaczęła się ekspansja marki poza granice Niemiec.

Po prawie stu latach, firma stała się liderem branży obuwniczej na rynku europejskim. Obecnie sklepy Deichmann znajdziemy w 26-ciu krajach całego świata. Łącznie prawie 4 tysiące sklepów, zapewnia miejsca pracy dla prawie 40-stu tysięcy osób. W Polsce istnieje już ponad 250 placówek Deichmann na terenie całęgo kraju i dziękim ich popularności, ilość nowych sklepów zwieksza się w błyskawicznym tempie. Na rok 2018 przewidziano otwarcie 16 nowych salonów, oraz modernizację 10-ciu istniejących.