Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Delikatesy Centrum! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Delikatesy Centrum znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Delikatesy Centrum

Sieć sklepów Delikatesy Centrum, znajduje się, jak na razie, tylko w południowo-wschodniej części Polski. Jest to franczyzowa sieć ponad 800-set sklepów spożywczych, których właścicielem jest Eurocash Franczyza - jednostka która wchodzi w skład Grupy Eurocash. Pierwsze sklepy powstały w 1999 roku, proponując wachlarz nowatorskich rozwiązań, gwarantujący szybki rozwój sieci. Delikatesy cieszą się ogromną popularnością, co możemy zauważyć po ilości dostępnych sklepów w określonej części kraju.

Aby zostać franczyzobiorcą Delikatesów, trzeba spełniać pewne wymagania, między innymi jest określona minimalna powierzchnia, na której będzie odbywała się sprzedaż, trzeba dostarczyć dowody na istnienie odpowiedniej ilości potencjalnych klientów, oraz trzeba być przygotowanym na odbieranie dostaw całopaletowych.