Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Dino! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Dino znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Dino

W 1999 roku, na terenie województwa wielkopolskiego, Tomasz Biernacki założył polską sieć sklepów spożywczo-przemysłowych pod nazwą Dino i tam też powstał pierwszy sklep tej marki. Na lokalizację pierwszych sklepów wybierano średnie i małe miasta, oraz przedmieścia większych miast, jako że Dino miał być niejakim substytutem wiekszych sklepów typu super czy hipermarket. Sklepy zdobyły uznanie konsumentów i bardzo szybko stały się bardzo popularne, co pomagało w prężnej ekspansji firmy, a ich placówki zaczęły powstawać w coraz to większych miastach.

Rok 2010 był okresem bardzo dynamicznego rozwoju. Właśnie do wtedy powstało aż 100 sklepów, a w ciągu następnych trzech lat, ich ilość się potroiła. W 2013 roku, ze względu na szybkość i zapotrzebowanie otwierających się sklepów, powstało drugie centrum dystrybucyjne, które pomagało w zaopatrzeniu części placówek.

Lata 2014-2015 przyniosły realizację ogólnopolskich ambicji oraz kolejne 200 sklepów.

Według oficjalnych danych, w 2017 roku na terenie całej Polski, znajdowało się 775 sklepów Dino, a wartość spółki wyniosła ok. 1,65 mld polskich złotych. Plan firmy na przyszłość, zakłada otwarcie conajmniej 500-set sklepów do końca 2020 roku.