Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Douglas! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Douglas znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Douglas

Historia sklepów Douglas zaczęła się na początku 19-stego wieku, kiedy to do Hamburga przybył szkocki mydlarz John Sharp i otworzył tam fabrykę z artykułami kosmetycznymi. Fabryka szybko stała się bardzo popularna i w 1851 roku produkty Sharp'a zasłynęły na światowej rangi, wystawie mydeł w Londynie. Lata rozwoju przynosiły też nowych zarządców biznesu, którymi zazwyczaj byli członkowie rodziny, aż do 1910 roku, kiedy to siostry Carstens, przejęły licencję na nazwę sklepu- Douglas, i otworzyły pierwszy sklep z perfumami. Po śmierci sióstr, interesy były kontynuowane przez ich rodzinę. W 1969 roku spółkę przejął Jörn Kreke, który zaczął ekspansję sklepów na terenie Niemiec, oraz poza granicami państwa.

Obecnie perfumerie Douglas znajdziemy w większości europejskich państw, między innymi w: Polsce, Holandii, Austrii, Turcji, Portugalii, Rumunii, Monako oraz Francji, a także w Stanach Zjednoczonych. Największy ze sklepów znajdziemy w Niemczech, we Frankfurcie.

Produkty Douglas można nabyć w sklepach detalicznych jak i w e-sklepie, a placówki poszerzają swoja ofortę o usługi fryzjerskie, pomoc makijażystek, czy też SPA.