Cyber Monday 2019 & Black Friday 2019

Nie przegap gazetki i okazji sklepu E.Leclerc na Cyber Monday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu E.Leclerc na Cyber Monday 2019. Wszystkie gazetki Cyber Monday sklepu E.Leclerc są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Cyber Monday sklepu E.Leclerc dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny E.Leclerc na Cyber Monday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Nie przegap gazetki i okazji sklepu E.Leclerc na Black Friday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu E.Leclerc na Black Friday 2019. Wszystkie gazetki Black Friday sklepu E.Leclerc są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Black Friday sklepu E.Leclerc dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny E.Leclerc na Black Friday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu E.Leclerc! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu E.Leclerc znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - E.Leclerc

Historia sieci sklepów E.Leclerc zaczęłą się w 1949 roku, kiedy to w Landerneau, we Francji, powstał pierwszy nieduży sklep spożywczy noszący tą nazwę. Przedsiębiorstwo założył Edouard Leclerc, od którego imienia i nazwiska wzięła się nazwa sklepu, a jego głównym celem było oferowanie wysokiej jakości produktów, w stosunkowo najniższych cenach. Pierwsza placówka stała się bardzo popularna, a jej ciągły rozwój pozwolił na ekspansję krajową i w 1964 roku otwarto kolejny sklep, tym razem w Paryżu. Sieć sklepów szybko się rozrastała, powstawały coraz większe placówki, przez co E.Leclerc zyskał miano super i hipermarketów. Firma ciągle poszerzała swoją ofertę budując również własne stacje benzynowe i w szybkim tempie zaczęła otwierać swoje sklepy poza granicami kraju.

Na Polskim rynku sklepy E.Leclerc pojawiły się w 1995 roku, kiedy to pierwsza placówka powstała w Warszawie. Szeroki asortyment francuskiej sieci zdobył niebywałą popularność i szybko zaczęły powstawać nowe sklepy na terenie całego kraju. Na dzień dzisiejszy w Polsce istnieje prawie 50 super i hipermarketów E.Leclerc w 44 miastach, na terenie całego kraju, oraz 15 stacji paliw o tej samej nazwie. Sieć sklepów daje miejsce pracy około pięciu tysiącom osób.