Sprawdź najnowszą ofertę sklepu GO Sport! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu GO Sport znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - GO Sport

Historia sklepów GO Sport, to historia dwóch sportowców, którzy nie chcieli zrezygnować ze sportowego życia. W 1986 roku, dwóch francuskich sportowców, byłych mistrzów narciarstwa alpejskiego, po zakończeniu kariery sportowej, nie chcąc rozstawać się całkowicie ze sportem, założyło sieć sklepów GO Sport- obecnie jedną z największych firm na europejskim rynku, zajmującą się dystrybucją artykułów sportowych. Placówki szybko zdobyły popularność i zaufanie konsumentów, dzięki czemu zaczęła się ekspansja firmy na terenie Francji, a po niedługim czasie, poza granice kraju. Obecnie, zakupy w sklepach GO Sport możemy zrobić w pięciu krajach, między innymi w: Belgii, Arabii Saudyjskiej, a także w Polsce.

Na rynku polskim, GO Sport pojawiło się w 1998 roku, ze swoim pierwszym sklepem na terenie Warszawy. Po dwudziestu latach prężnego rozwoju, placówek sklepu sportowego w całej Polsce, jest aż 32, w czym 8 z nich w Warszawie. Sklepy w większości możemy znaleźć w galeriach handlowych. Firma planuje dalszą ekspansję i ma w planach otwarcie kolejnych 15 sklepów do 2020 roku.