Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Hebe! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Hebe znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Hebe

Drogerie pod nazwą Hebe, należą do Grupy Jeronimo Martins, która to pod nazwą Jeronimo Martins Deystrybucja, zaczęła swoja działalność w Polsce. Historia grupy sięga jednak 1792 roku, kiedy to w Lizbonie, Jeronimo Martins otworzył swój pierwszy sklep. Produkty które oferował były importowane zza oceanu, a o jego działalności dowiedziała się nawet portugalska rodzina królewska. Po zaledwie pięciu latach na rynku, Martins został oficjalnym dostawcą swoich towarów dla portugalskiej monarchii. Swoją pozycję na rynku i renomę firma utrzymywała przez kolejne sto lat, co pozwalało na szybko ekspansję.

W 1995 roku JM trafił do naszego kraju i zainicjował początek wielkiego sukcesu sieci sklepów Biedronka. Nie był to jedyny obszar działalności w Polsce, grupa została również właścicielem sieci sklepów Eurocash, oraz hipermarketów Jumbo.

Chcąc urozmaicić swoje portfolio Jeronimo Martins podjęło decyzję o dodaniu kolejnej nogi biznesu, tym razem kosmetyczno-farmaceutycznej, w związku z czym, w 2011 roku w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich powstała pierwsza drogeria Hebe.

Obecnie na mapie Polski jest obecnych ponad 150 placówek Hebe, zapewniających swoim konsumentom, nie tylko produkty dla zdrowia i urody, ale także wykwalifikowaną kadrę, służącą pomocą podczas zakupów.