Cyber Monday 2019 & Black Friday 2019

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Intermarché na Cyber Monday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Intermarché na Cyber Monday 2019. Wszystkie gazetki Cyber Monday sklepu Intermarché są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Cyber Monday sklepu Intermarché dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Intermarché na Cyber Monday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Intermarché na Black Friday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Intermarché na Black Friday 2019. Wszystkie gazetki Black Friday sklepu Intermarché są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Black Friday sklepu Intermarché dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Intermarché na Black Friday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Intermarche! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Intermarche znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Intermarche

Intermarche to jedna z wielu sieci francuskich supermarketów, której zarządzaniem zajmują się niezależni przedsiębiorcy, należący do grupy Muszkieterów. Historia sieci sklepów zaczęła się w 1969 roku, kiedy to we Francji powstał pierwszy ze sklepów, wtedy jeszcze pod nazwą EX Offices de Distribution. Po trzech latach, nazwa została zmieniona na Intermarche.

Sama baza Muszkieterów powstała w Polsce w 1996 roku, kiedy to w Poznaniu powstało centrum logistyczne oraz zakupowe. W 1997 roku polscy obywatele dostali szansę zrobienia zakupów w nowo otwartym, pierwszym sklepie sieci. Przystępne ceny i szeroki asortyment oferowany przez Intermarche przyciągały tysiące zakupowiczów, dzięki czemu rosła popularność sklepu, co pozwalało na prężną ekspansję. W 2005 roku powstał setny sklep tej sieci.

Aktualnie, na terenie całego kraju znajduje się ponad 230 placówek pod nazwą Intermarche. Spółka często angażuje się w działania społeczne, co powoduje jeszcze większe zainteresowanie supermarketami. Dla przykładu, jednym z nich jest finansowanie i budowa placów zabaw w miejscowościach, w których znajdują się sklepy sieci.