Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Intermarche! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Intermarche znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Intermarche

Intermarche to jedna z wielu sieci francuskich supermarketów, której zarządzaniem zajmują się niezależni przedsiębiorcy, należący do grupy Muszkieterów. Historia sieci sklepów zaczęła się w 1969 roku, kiedy to we Francji powstał pierwszy ze sklepów, wtedy jeszcze pod nazwą EX Offices de Distribution. Po trzech latach, nazwa została zmieniona na Intermarche.

Sama baza Muszkieterów powstała w Polsce w 1996 roku, kiedy to w Poznaniu powstało centrum logistyczne oraz zakupowe. W 1997 roku polscy obywatele dostali szansę zrobienia zakupów w nowo otwartym, pierwszym sklepie sieci. Przystępne ceny i szeroki asortyment oferowany przez Intermarche przyciągały tysiące zakupowiczów, dzięki czemu rosła popularność sklepu, co pozwalało na prężną ekspansję. W 2005 roku powstał setny sklep tej sieci.

Aktualnie, na terenie całego kraju znajduje się ponad 230 placówek pod nazwą Intermarche. Spółka często angażuje się w działania społeczne, co powoduje jeszcze większe zainteresowanie supermarketami. Dla przykładu, jednym z nich jest finansowanie i budowa placów zabaw w miejscowościach, w których znajdują się sklepy sieci.