Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Jula! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Jula znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Jula

Historia sklepów Jula sięga 1979 roku. Właśnie wtedy, w miejscowości Jultorp w Szwecji została otwarta firma-matka i rozpoczęła swoje dzieło życia. Pierwszy działalność właścicieli firmy - Lars-Göran i Irene Blank, nosiła nazwę Jula Industri AB i zajmował się produkcją i sprzedażą łuparek do drewna. W latach 80' oferta sklepu została poszerzona o wszelkie narzędzia, które na co dzień, są potrzebne w większości leśnikom i rolnikom. Firma jednak w większości zajmowała się sprzedażą wysyłkową, do czasu gdy w 1984 ich popularność była tak wielka, że postanowiono o wybraniu dogodnej lokalizacji, gdzie zarówno sprzedaż wysyłkowa jak i detaliczna w sklepie, będzie dobrze funkcjonowała. W 1985 roku w miejscowości Skara, został otwarty pierwszy market Jula. Od tego czasu zaczęła się ekspansja sklepów w Szwecji, a później poza granicami kraju.

W drugiej połowie 2011 roku pierwszy market Jula pojawił się na terenie Polski. Firma dalej prowadzona przez tą samą rodzinę, od początku wierzyła, że Polska ma ogromny potencjał, by stać się jej największym rynkiem. W tym samym czasie firma zrezygnowała ze sprzedaży wysyłkowej i zaczęła bazować jedynie na sprzedaży detalicznej. Obecnie, na terenie naszego kraju znajduje się 12 multimarketów sieci Jula w jedenastu dużych miastach.