Jula - Ważna od 20.03 do 05.04.2020

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Jula! Nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu! Im szybciej tym taniej! Wszystkie gazetki promocyjne w jednym miejscu, to oszczędność czasu i pieniędzy. Z nami zakupy to przyjemność!

Na tej stronie możesz przejrzeć aktualną gazetkę sklepu, nie wychodząc z domu. Zacznij od razu - pierwsza strona poniżej. Gazetka ważna od 20.03 do 05.04.2020.

Gazetka Jula od 20.03.2020
narzędzia i maszyny jula artykuły budowlane i farby teraz cały świat się zazieleni! elektryka i oświetlenie nic cię nie powstrzyma przed wiosennymi pracami! odzież i artykuły bhp taniej o 30,- meec tools wertykulator elektryczny ze zbiornikiem o pojemności 30 liz pięcio- do napowietrzania i nawadniania korzeni trawy oraz usuwania mchu ogród raty wytrzymałość na obciążenie do 265 kg na półkę do położenia i dopasowania taniej o 50,- wypoczynek taniej o 20,- taniej o 80,- taniej o 40,- hard head hamron motoryzacja hard head menuett regał magazynowy do przechowywania ciężkich przedmiotów! wytrzymała kon- strukcja z profili stalowych wyposażona w pięć regulowanych szklany dzbanek z efektownym oświetleniem led sucho" i automatyczne wyłączanie po zagotowaniu płytki podłogowe z drewna akacjowego praktyczne i estetyczne wygłuszające płytki podłogowe do mocny klucz z funkcją udaru i możliwością regulacji prędkości gospodarstwo domowe kupuj w sklepie lub online jula kupuj na jula.pl multimarket ze szwecji