Jula - Ważna od 07.05 do 23.05.2021

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Jula! Nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu! Im szybciej tym taniej! Wszystkie gazetki promocyjne w jednym miejscu, to oszczędność czasu i pieniędzy. Z nami zakupy to przyjemność!

Na tej stronie możesz przejrzeć aktualną gazetkę sklepu, nie wychodząc z domu. Zacznij od razu - pierwsza strona poniżej. Gazetka ważna od 07.05 do 23.05.2021.

Gazetka Jula od 07.05.2021

Produkty w tej gazetce

narzędzia i maszyny laz julai kolejny weekend urodzinowy konkurs na fb i atrakcyjne na jula.pl artykuły budowlane i farby udekoruj swój ogród na wiosnę! teraz nic cię nie powstrzyma przed wiosną w plenerze! elektryka i oświetlenie niska cena raty odzież i artykuły bhp axley ogród dekoracyjny łańcuch lampek led łańcuch świetlny z dziesięcioma narzędzia gardena classic wypoczynek des motoryzacja meec matten meec tools kosiarka zręcznym napedem odpowiednia do średnich meec 1x1 cm tools akumulatorowa podkaszarka przycinania brzegów trawnika i pałąkiem do ochrony roślin zestaw narzędzi akumulatorowych do wszystkich zadar związanych z wierceniem i wkręcaniemi składa się z dwubiegowej gardena nożyce do gałęzi i sekator 2 elementy klasyczny przyrząd do przycinania z 25-letnią gwarangą! nożyce do gałęzi o długości 480 mm przeznaczone do cięcia do przycinania kwiatów i młodych pędow o grubości do 18 mm gospodarstwo domowe przestrzegamy zaleceń w celu ograniczania ryzyka zarażenia poprzez multimarket ze szwecji