Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Jysk! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Jysk znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Jysk

Jysk jest duńską siecią supermarketów dekoracyjnych, założoną przez Larsa Larsena w 1979 roku w mieście Aarhus w Danii. Po niewątpliwej popularności pierwszego sklepu, w kolejnych kilku latach powstało kolejne kilkanaście placówek w całej Danii. Dzięki ogromnemu powodzeniu firmy, w 1984 roku rozpoczęła się ekspansja marki poza granice i powstał pierwszy sklep w Niemczech.

Nazwa sklepu wiąże się z deskrypcją kogoś lub czegoś z Półwyspu Jutlandzkiego, dzięki czemu ma kojarzyć się z dokładnością, uczciwością i skromnością, czyli cechami jakimi Larsen chciał aby marka była identyfikowana z. Cechy te mają kojarzyć się z solidnością i wiarygodnością produktów oferowanych przez sklep.

W Polsce sklepy Jysk istnieją od 2000 roku. Pierwszy z nich powstał w Gdańsku i tam również znajduje się główna siedziba firmy. Prawie 12 milionów Polaków rocznie robi zakupy w ponad dwustu sklepach obecnych na polskim rynku, dzięki czemu sieć szybko się rozwija, a nowe sklepy powstają w szybkim tempie, gwarantując miejsce pracy ponad dwóm tysiącom osób.