Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Kakto! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty Kakto znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Kakto

Sieć Kakto to ponad 260 sklepów RTV i AGD na terenie całej Polski. Punkty działające w ramach Kakto oferują szeroki wybór produktów w dogodnych cenach, a dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, ciągle zyskują na popularności i zadowoleniu konsumentów. Sklepy AGD i RTV sieci Kakto oferują dogodne raty, wysyłkę w ciągu 24h, darmową dostawę do salonów oraz profesjonalną obsługę. Jest to dynamicznie rozwijająca się sieć na polskim rynku franczyzowym.

Kakto działa od 2014 roku i ciągle powiększa się o nowe lokalizacje. Funkcjonuje w ramach Grupy AB – czołowego dystrybutora IT, AGD, RTV w Europie Środkowo-Wschodniej. Swoim franczyznobiorcom KAKTO zapewnia szerokie wsparcie marketingowe oraz dostęp do wszelkich udogodnień pożądanych przez klientów.

Dzięki szerokiej ofercie, przystępnym cenom i doskonałej obsłudze sieć Kakto staje się doskonałym graczem na polskim rynku franczyzowym. Z myślą o swoich partnerach, sieć ciągle wdraża nowe udogodnienia, wychodząc dzięki temu naprzeciw nieustannie zmieniającym się oczekiwaniom klientów. Istotne wsparcie dla stacjonarnych sklepów stanowi strona internetowa www.kakto.pl, dzięki której możliwe jest bycie na bieżąco z nieustannie powiększającą się ofertą sieci, zamawianie produktów przez Internet oraz osobisty i, co ważne, bezpłatny odbiór zakupionego towaru w wybranym punkcie. Sklepy Kakto współpracują z renomowanymi producentami i posiadają setki produktów AGD dostępnych tylko u nich, wyrabiając sobie dzięki temu markę i zwalczając konkurencję.