Aktualna gazetka Kaufland - Ważna od 15.10 do 28.10.2020

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Kaufland! Nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu! Im szybciej tym taniej! Wszystkie gazetki promocyjne w jednym miejscu, to oszczędność czasu i pieniędzy. Z nami zakupy to przyjemność!

Na tej stronie możesz przejrzeć aktualną gazetkę sklepu, nie wychodząc z domu. Zacznij od razu - pierwsza strona poniżej. Gazetka ważna od 15.10 do 28.10.2020.

Gazetka Kaufland od 15.10.2020
jeszcze kaufland oszczędności od czwartku 15.10 do środy 28.10 już teraz więcej ofert wyboru oszczędności! wie concentrated rlinki parowki i sa berlini persil color berlinki alpejskie mieczko sa parówki i sq berlina persil classic color smolu waniliowym berlin unirala receptura deep clean uerrecepter milka alpejskie mleczko różne smaki rek persil berlinki oferta specjalna sa prowais set od -20% tylko persil żel lub proszek do prania wybrane rodzaje opakowanie morliny parówki berlinki różne rodzaje opayback oo punktów wartych więcej punktów koufland może być twoje! wymień punkty na zakupy! jeszcze więcej okazji do punktowania znajdziesz w aplikacji payback! app store google play