Kaufland - Ważna od 16.01 do 22.01.2020

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Kaufland! Nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu! Im szybciej tym taniej! Wszystkie gazetki promocyjne w jednym miejscu, to oszczędność czasu i pieniędzy. Z nami zakupy to przyjemność!

Na tej stronie możesz przejrzeć aktualną gazetkę sklepu, nie wychodząc z domu. Zacznij od razu - pierwsza strona poniżej.

Kaufland

Kufland otworzył swoje drzwi dla klientów w Polsce w 2001 roku, jego dynamiczny rozwój pozwolił na otwaracie kolejnych stu dwudziestu sklepów w przeciągu następnych ośmiu lat.

Kaufland to sieć niemieckich supermarketów, należąca do grupy Schwarz, która obejmuje również jeden z popularnijszych w Polsce sklepów - Lidl. Kaufland nie jest, aż tak popularny jak jego konkurent, aczkolwiek na terenie Polski znajduje się ponad 200 sklepów tej marki.

Supermarket oferuje swoim konsumentom szeroki asortyment produktów codziennego użytku i produktów spożywczych. W 2018 roku poszerzył swoją ofertę o produkty marki Bevola, która jest marką własną supermarketu, oferującą produkty drogeryjne dla całej rodziny.

Jeśli szukasz najlepszych promocji i ofert tygodnia, to jesteś w odpowiednim miejscu. Znajdziesz tutaj oferty promocyjne i gazetki sklepowe wszystkich najpopularniejszych i najlepszych sklepów w Polsce, oferujących różny asortyment od produktów spożywczych, po ubrania, sprzęt sportowy, kosmetyki, aż po meble, sprzęt AGD i RTV, a także materiały budowlane i ogrodnicze. Sprawdź już teraz!

tyoziegad dzien ecm kaufland szczedności jak babcie i dziadka kocham na dobry tydzień jacobs barista krönung kawa mielona wybrane rodzaje opakowanie jacobs reklamy else raffaello praliny kokosowe opakowanie krönung confetteria raffaello lenor płyn do płukania wybrane rodzaje opakowanie nor co tydzień swieża oferta enor lenor opakowanie stoisko sprawdzone reklamy skie marki radio schab wieprzowy bez kości najlepszy do pieczenia lub na steki ziemniaki basko ekstra taciate łaciate masło ekstra gra nasz brie fanta fant kujawski nasz camembert naturalny reklamy original taste ginaliste reklamy coca cola napój gazowany różne rodzaje kujawski olej tłoczenia oferta specjalna tanio naturek nasz camembert brie różne rodzaje opakowanie tylko tylko