Kody rabatowe AXA

Aktywne kody 1

Kody rabatowe AXA

PROMOCJA
Promocja
AXA łączy się z Uniqa!
Sprawdź najlepszą ofertę ubezpieczeniową już dziś.
Zobacz promocję
Ważny do odwołania
loader
Zobacz więcej

Wszelkiego rodzaju ubezpieczenia na dobrych warunkach oferuje Axa. Kody rabatowe udostępniane przez to francuskie towarzystwo ubezpiezeniowe pozwalają uzyskać zniżkę przy zakupie ubezpieczenia chorobowego, na życie czy NNW. Korzystaj z kuponów AXA i ciesz się jeszcze niższymi cenami. Pobierz do AXA kod rabatowy z Gazetka-24, wejdź na stronę i ubezpiecz siebie, rodzinę i majątek.

Kody Rabatowe AXA

Dom, samochód, zdrowie. To wszystko dobra niezwykle cenne, których posiadanie wiąże się z wielką radością, ale i ogromną odpowiedzialnością. Warto o nie zadbać nie tylko fizycznie, troszcząc się zarówno o stan naszego materialnego dobytku, ale i o stan naszego własnego organizmu. Ale poza tym warto też zainteresować się zabezpieczeniem ich od zupełnie innej strony - finansowej. Oczywiście posiadanie samochodu czy kredytu hipotecznego wiąże się z obowiązkiem posiadania ubezpieczenia, ale taka finansowa gwarancja jest cenna także w sytuacjach, w których nikt nie przymusza nas do wykupienia gwarancji. Ubezpieczenie jest środkiem, który pozwala nam spać spokojnie o finansowe konsekwencje nieprzewidzianych wypadków.

AXA Ubezpieczenia należy do jednego z największych światowych koncernów specjalizujących się w ubezpieczeniach - Grupy AXA z siedzibą w Paryżu, która już od 1817 r., kiedy została założona przez Claude Bébéara, prowadzi działalność ubezpieczeniową na wielu polach. Dziś posiada ponad 100 mln klientów, 160 tys. pracowników i ponad miliard euro aktywów. W Polsce firma jest obecna od 2006 r. i oferuje głównie ubezpieczenia komunikacyjne, dające możliwość nie tylko wykupienia podstawowego pakietu zabezpieczającego auto, ale też wielu dodatkowych opcji, pozwalających na ubezpieczenie opon, szyb czy zadbać o auto zastępcze w razie awarii, wypadku czy innego nieszczęścia. W ofercie firmy są też pakiety zabezpieczające pojazdy przed kradzieżami czy pożarami i obejmujące auto ochroną także podczas zagranicznych wyjazdów.

W jaki sposób można skorzystać z kodów rabatowych AXA?

Strona internetowa AXA umożliwia wykorzystanie kodów rabatowych do uzyskania zniżek na wszelkiego rodzaju oferowane przez firmę ubezpieczenia - komunikacyjne, medyczne czy turystyczne. Aby skorzystać z kodu, należy wprowadzić go do specjalnego okna podczas zamawiania wybranego przez nas ubezpieczenia. Okno powinno pojawić się na stronie kalkulatora składek, pod opcją “wybierz promocję, z której chcesz skorzystać”. Po wpisaniu kodu system automatycznie go sprawdzi, a jeśli jest właściwy, zniżka powinna zostać automatycznie odliczona od opłaty, którą poniesiemy za ubezpieczenie.

Jakie zniżki i kody rabatowe oferuje obecnie AXA?

Obecnie AXA (działająca dziś pod marką UNIQA) oferuje kod promocyjny dający 20 proc. zniżki na ubezpieczenie samochodu OC/AC AXA Direct. Zniżka pozwala zdecydowanie taniej ubezpieczyć swoje auto zarówno w zakresie wymaganego przez prawo OC, jak i AC, zabezpieczającego kierowcę na wypadek wypadku i konieczności poniesienia kosztów naprawy auta.

Czy AXA ma newsletter albo program lojalnościowy oferujący zniżki w zamian za rejestrację?

AXA nie posiada newslettera, za zapisanie się do którego możnaby uzyskać dodatkowe zniżki. Newsletter firmy zawiera jednak informacje o sytuacji na rynku ubezpieczeniowym w Polsce.

Czy z kodów rabatowych AXA mogę skorzystać za pomocą aplikacji mobilnej?

W Polsce AXA nie oferuja aplikacji pozwalającej na wykupienie ubezpieczenia z uwzględnieniem kodów rabatowych. Z oferty firmy można jednak korzystać także za pośrednictwem urządzeń mobilnych takich, jak smartfony i tablety, bo strona internetowa firmy umożliwia korzystanie z niej także za pomocą przeglądarek internetowych działających pod kontrolą systemów operacyjnych takich jak Android czy iOS. .

Czy AXA oferuje kody na darmową wysyłkę?

Produkty ubezpieczeniowe AXA nie wymagają fizycznego dostarczenia do klienta, nie ma więc potrzeby korzystania z promocji oferujących darmową wysyłkę. Dokumenty niezbędne do zawarcia umowy ubezpieczenia są dostarczane drogą mailową bądź bezpłatnie pocztą.