Kody rabatowe BIK

Aktywne kody 3

Kody rabatowe BIK

PROMOCJA
Promocja
Alerty BIK - nie daj się oszustom!
Włącz alerty BIK i śpij spokojnie - dostaniesz powiadomienie o próbie uzyskania kredytu na Twoje dane.
Zobacz promocję
Ważny do odwołania
PROMOCJA
Promocja
Pakiet BIK - miej swoje dane pod kontrolą!
Zamów pakiet BIK: historię kredytową, alerty i wskaźnik Twoich zobowiązań.
Zobacz promocję
Ważny do odwołania
PROMOCJA
Promocja
Pobierz raport BIK!
Sprawdź swoją historię kredytową. Tylko 39 zł za raport.
Zobacz promocję
Ważny do odwołania
loader
Zobacz więcej

Biuro Informacji Kredytowej pośredniczy pomiędzy bankiem a kredytobiorcą. To olbrzymia baza, z której dowiesz się, czy dana instutucja lub osoba jest godną zaufania i powierzenia jej swoich pieniędzy. Kupony BIK warto wykorzystać, wykupując abonament z atrakcyjną zniżką. Mając kod rabatowy BIK masz dostęp do wszystkich informacji dużo taniej, a przy okazji możesz budować wiarygodną historię kredytową. Na Gazetka-24 kody rabatowe BIK pojawiają się, gdy tylko są dostępne. Sprawdzaj promocje BIK i korzystaj!

Kody Rabatowe BIK

Szykujesz się do dużej inwestycji? Chcesz kupić mieszkanie, dom czy samochód, ale nie wiesz, czy dostaniesz w banku kredyt? Biuro Informacji Kredytowej to instytucja, która pozwala kontrolować i zabezpieczyć swoją zdolność kredytową.

Biuro oferuje swoim klientom szereg usług które sprawiają, że zarządzanie swoimi finansami staje się prostsze i bezpieczniejsze. BIK we współpracy z bankami i innymi instytucjami finansowymi tworzy bazę danych, która zbiera historię kredytową wszystkich ich klientów. Pozwala to kredytodawcom ustalić, czy potencjalni kredytobiorcy spłacają swoje zobowiązania w terminie i czy są godni zaufania. Ale dostęp do tej bazy nie jest zarezerwowany tylko dla bankierów. Analizę swojej zdolności kredytowej może w BIK zamówić każdy.

To nie koniec możliwości oferowanych przez BIK, bo Biuro jest też najlepszym sposobem na zabezpieczenie się przed wyłudzeniami i oszustwami. Po wykupieniu pakietu BIK alerty ostrzegą cię przed wszelkimi próbami wzięcia kredytu na twoje dane. Dzięki temu możesz błyskawicznie interweniować, jeśli padniesz ofiarą kradzieży tożsamości, która potencjalnie może kosztować cię nawet dziesiątki tysięcy złotych.

Skorzystanie z usług BIK wiąże się jedynie z koniecznością zarejestrowania się w systemie Biura i zweryfikowania danych za pomocą konta bankowego. Potem wystarczy wybrać konkretną usługę - jednorazowy raport lub np. stały pakiet aktywny przez rok, który pozwala skorzystać z alertów, możliwości zastrzegania dokumentów i kredytów i korzystania z 6 raportów w ciągu 12 miesięcy. Biuro oferuje też specjalne pakiety przeznaczone dla przedsiębiorców, pozwalające weryfikować wiarygodność kontrahentów.

Wszystkie te usługi są płatne, ale dzięki promocjom i kodom BIK można korzystać z nich zdecydowanie taniej.

Jak skorzystać z kodów promocyjnych BIK?

Aby skorzystać ze zniżek na oferowane przez Biuro Informacji Kredytowej usługi, wystarczy kilka kroków. Najpierw przejrzyj ofertę aktualnych promocji oferowanych przez Biuro i wybierz zniżkę czy ofertę, która cię interesuje. Po wybraniu oferty udaj się na stronę BIK i przejdź do zakupu wybranego pakietu. Kod, który wcześniej zapiszesz bądź skopiujesz, należy podać w specjalnym okienku pojawiającym się w czasie finalizacji transakcji. Po potwierdzeniu chęci wykorzystania kodu, jego wartość zostanie automatycznie odliczona od ostatecznej ceny.

Z jakich zniżek i promocji BIK można obecnie skorzystać?

BIK regularnie oferuje zniżki i promocje na wiele ze świadczonych przez siebie usług. Wśród dostępnych obecnie ofert można znaleźć m.in. możliwość wykupienia dostępu do alertów BIK, ostrzegających za pośrednictwem SMS przed próbą wyłudzenia kredytu na twoje dane za 24 zł na rok. Biuro oferuje także w cenie 199 zł. Pakiet Bezpieczna Firma, który daje przedsiębiorcom przez 12 miesięcy dostęp do powiadomień o firmie własnej i 3 innych oraz możliwość skorzystania z 6 raportów o własnym przedsiębiorstwie i 3 raportów o innych.  Za 99 zł można skorzystać z pełnego pakietu ochrony, obejmującego alerty BIK, wskaźnik BIK oraz możliwość sześciokrotnego wygenerowania raportu na własny temat. Pojedynczy raport o własnych kredytach, czyli podsumowanie swojej historii kredytowej i zobowiązań można wykupić za 39 zł.

Czy za zarejestrowanie się do newslettera czy programu lojalnościowego BIK można liczyć na zniżki?

BIK oferuje dostęp do newslettera zawierającego m.in. najnowsze dane o rynku kredytów w Polsce, ale skorzystanie z niego nie wiąże się z żadnymi zniżkami na korzystanie z udostępnianych przez Biuro Informacji Kredytowej usług.

Czy BIK oferuje aplikację mobilną umożliwiającą korzystanie z kodów i promocji?

Przygotowana przez Biuro Informacji Kredytowej aplikacja Mój Bik pozwala na sprawdzanie krytycznych informacji o zdolności kredytowej i monitorowanie bezpieczeństwa własnych danych bankowych w każdym miejscu, przez 24 godziny na dobę. Aplikacja oferuje bezpłatne powiadomienia, możliwość zastrzeżenia dowodu osobistego oraz dostęp do odpłatnych funkcji BIK, takich jak dostęp do oceny zdolności kredytowej, zamawianie raportów, alerty BIK, informacje o opóźnieniach w spłacie kredytów czy sprawdzenie szans na otrzymanie kredytu na podstawie danych Biura. Za pomocą aplikacji można wykupić zarówno jednorazowe raporty jak i roczne pakiety. Aplikacja daje też możliwość wykorzystywania wszelkich promocji czy kodów udostępnianych przez BIK.

Czy BIK daje darmową wysyłkę?

Wszystkie raporty, alerty i inne informacje dostarczane przez BIK trafiają do odbiorców drogą elektroniczną, w postaci plików, e-maili czy informacji podawanych za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ich dostarczenie jest zawsze nieodpłatne.