Kody rabatowe Da Grasso

Aktywne kody 1

Kody rabatowe Da Grasso

PROMOCJA
Promocja
Aktualne promocje w Da Grasso!
Zamów swoją ulubioną pizzę i inne dania Da Grasso w promocyjnych cenach.
Zobacz promocję
Ważny do odwołania
loader
Zobacz więcej

Miłośnicy kuchni włoskiej z pewnością znają Da Grasso - jedną z największych polskich sieci pizzerii. Na Gazetka-24 kupony Da Grasso pojawiają się regularnie, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że zamówienie swojej ulubionej pizzy ze zniżką to nie lada przyjemność. Pobierz do Da Grasso kod rabatowy, skorzystaj z promocji, żeby delektować się pysznościami w jeszcze niższych cenach. Kody rabatowe Da Grasso to doskonała propozycja na wieczór ze znajomymi lub smaczny i szybki posiłek bez wydawania milionów.

Kody Rabatowe Da Grasso

Nie ma nic lepszego w długi, jesienny czy zimowy wieczór niż pyszny, aromatyczny posiłek w gronie rodziny czy znajomych. Oczywiście nie zawsze mamy czas, siłę czy ochotę go własnoręcznie przygotowywać. Na szczęście nie musimy.

Da Grasso to jedna z największych w Polsce sieci restauracji i pizzerii, która od lat zaspokaja głód milionów Polaków. Jej wielkie, apetyczne, pożywne pizze zdrowe sałatki i pachnące ziołami zupy, makarony i inne dania są wspaniałym zamiennikiem dla żmudnego gotowania. 

Jak można wykorzystać kody rabatowe pizzerii Da Grasso?

Wykorzystanie kodów i kuponów rabatowych w Da Grasso wymaga jedynie kilku prostych kroków. Kiedy odnajdziesz interesującą cię promocję, przepisz albo przekopiuj do schowka jej kod. Następnie na stronie internetowej pizzerii odnajdź znajdujący się w górnym menu nawigacyjnym strony oznaczony znakiem “%” przycisk “mam kupon”. Następnie wpisz w wyskakującym okienku kod promocyjny i podwierdź przyciskiem chęć skorzystania z niego. Zniżka zostanie odliczona od twojego zamówienia.

Jakie zniżki i promocje oferuje w tej chwili Da Grasso?

Da Grasso regularnie aktualizuje swoje promocje i udostępnia nowe rabaty i promocje. Co miesiąc w promocyjnych cenach pizzeria udostępnia 4 różne wariacje pizzy. Wybrane pizze są dostępne w ramach promocji “duża w cenie średniej”. Ale to tylko początek promocji.

Przy zakupie dowolnej pizzy i dobraniu do zestawu butelki Pepsi 0,85 l, otrzymasz Pepsi MAX, Pepsi, Mirindę, 7UP, Mountain Dew albo Lipton gratis. Przy kupieniu dowolnej dużej pizzy w zestawie z lodami Magnum, otrzymasz rabat 15 proc. Kupując dowolną pizzę w zestawie z dwoma piwami Żywiec, dostaniesz 330ml butelkę Żywiec Jasne Lekkie gratis.

Jeśli zamiast zamawiać do domu chcesz zjeść posiłek w jednej z restauracji sieci, przy zamówieniu dowolnej kawy otrzymasz kupon promocyjny Lavazza który, po uzbieraniu pieczątek, daje szóstą kawę gratis.

Do każdego posiłku w Da Grasso otrzymasz gratis gumę Orbit, a do każdej pizzy dwa sosy gratis. Do wyboru masz sosy pomidorowy, czosnkowy, ostry i musztardowy-słodki.

Czy pizzeria Da Grasso ma newsletter lub klub, za zapisanie się do którego dostanę zniżkę?

Obecnie nie ma możliwości skorzystania ze zniżek za zapisanie się do newslettera czy klubu klientów Da Grasso.

Czy Da Grasso ma aplikację mobilną pozwalającą na korzystanie z kodów i promocji?

Tak, zamówienie pizzy czy burgera z Da Grasso jest jeszcze prostsze, jeśli korzysta się z aplikacji mobilnej firmy. Aplikacja, dostępna dla urządzeń działających w systemach Android i iOS, pozwala na zamówienie w 2 minuty dowolnej pizzy, sałatki, makaronu czy innego dania. Po wybraniu dania i złożeniu zamówienia, aplikacja umożliwia także skorzystanie ze wszystkich promocji i kodów oferowanych przez sieć restauracji. 

Czy Da Grasso daje kody na darmową dostawę?

Wśród ofert pojawiających się w pizzeriach Da Grasso regularnie zdarzają się też takie, które pozwalają na skorzystanie z darmowej dostawy świeżych, aromatycznych posiłków. Wystarczy monitorować pojawiające się nowe promocje firmy.