Kody rabatowe Furgonetka

Aktywne kody 2

Kody rabatowe Furgonetka

-25%
Kod
Furgonetka: kod rabatowy 25% na pierwszą przesyłkę!
Wpisz kod w koszyku zamówienia, a otrzymasz zniżkę na pierwsze zakupy krajową lub międzynarodową o wadze do 30 kg.
Pokaż kod
Ważny do odwołania
-20%
Kod
Kod rabatowy 20% na usługi Furgonetka!
Oferta dla nowych użytkowników. Podaj kod w formularzu zamówienia i zgarnij rabat.
Pokaż kod
Ważny do odwołania
loader
Zobacz więcej

Kody rabatowe Furgonetka warto mieć zawsze pod ręką, dlatego na Gazetka-24 publikujemy je regularnie. Nieważne, czy przesyłki wysyłasz codziennie, czy sporadycznie - na Furgonetka znajdziesz najlepszą ofertę i najniższe ceny. Poluj na kupony Furgonetka i płać jeszcze mniej za wysyłkę. Intuicyjny system, wygoda i dokładne śledzenie paczek to tylko niektóre z atutów Furgonetki. Kod rabatowy to wisienka na torcie, bo zapewnia największe obniżki. Odwiedzaj nasz serwis i korzystaj z kodów do Furgonetka, kiedy tylko zechcesz.

Kody Rabatowe Furgonetka

Sprzedajesz na Allegro czy Olx? Musisz szybko nadać przesyłkę dla rodziny, bliskich, znajomych albo klienta? Nie chcesz przepłacać za drogie usługi kurierskie, ale chcesz mieć pewność, że paczka dotrze do celu szybko i bezpiecznie? Działający od 2010 r. serwis Furgonetka.pl pozwala skorzystać z najtańszych na rynku usług kurierskich i wybierać między ofertami największych działających na rynku firm przesyłkowych, często z dużymi rabatami. Furgonetka pozwala korzystać z usług kurierskich w prosty i intuicyjny sposób, zapewnia jednocześnie znakomite ceny i promocje na wszystkie usługi związane z przesyłkami. 

Firma zapewnia dostęp do usług kilkunastu przewoźników. W swojej historii portal pozwolił już 870 tys. klientów wysłać ponad 30 mln przesyłek, a od niedawna uruchomił także sieć punktów stacjonarnych pozwalających na wygodne nadawanie i odbieranie przesyłek. 

W jaki sposób korzystać z rabatowych kodów serwisu Furgonetka?

Aby skorzystać z kodów rabatowych Furgonetka.pl, należy wybrany kod skopiować bądź zapisać, a następnie, po wybraniu rodzaju przesyłki i preferowanego dostawcy, podać go w podsumowaniu zamówienia. Wartość kuponu zostanie automatycznie odjęta od ceny przesyłki. Warto pamiętać, że wiele oferowanych przez furgonetka.pl promocji jest ograniczonych czasowo, ilościowo, bądź jest dostępna np. dla nowo rejestrujących się klientów. Upewnij się, że wybrany kod jest nadal dostępny i że spełniasz wymogi promocji. 

Jakie zniżki i kody rabatowe oferuje strona Furgonetka?

Firma oferuje szereg promocji i kodów rabatowych, dających duże zniżki przy zamawianiu przesyłek. Od 25 proc. zniżki dla klientów po raz pierwszy rejestrujących się w systemie, przez  pakiety kuponów dla już zarejestrowanych użytkowników, którzy mogą dzięki nim skorzystać z nawet 15 proc. zniżki na zamawiane przez siebie usługi kurierskie. Kupony udostępniane przez firmę często są limitowane, skorzystać z nich może jedynie ograniczona liczba klientów, dlatego warto śledzić zamieszczane przez furgonetka.pl oferty by upolować atrakcyjne rabaty na usługi przewozowe. 

Czy zapisanie się do klubu lub newslettera Furgonetka pozwala dostać zniżki?

Zarejestrowanie w systemie furgonetka.pl pozwala na proste zbieranie zniżek na przesyłki w zamian za polecanie usług firmy. Jeśli ktoś z Twoich znajomych zamówi za pośrednictwem serwisu przesyłkę, posługując się przekazanym przez Ciebie kodem polecającym, skorzystacie oboje: przesyłka zamówiona przez osobę otrzymującą kod będzie tańsza o 10 proc, a polecający otrzymuje aż 20 proc. rabatu na swoje kolejne zlecenie. Aby wygenerować kod polecający, należy wejść do Panelu Klienta na stronie, a następnie w zakładce „Program Poleceń” kliknąć banner z napisem „Zgarnij Kod”. Następnie wystarczy wygenerowany automatycznie ciąg znaków przesłać osobie, która chciałaby skorzystać taniej z usług Furgonetka.pl. Z tak wygenerowanego kodu mogą skorzystać jedynie użytkownicy, którzy wcześniej nie korzystali z usług serwisu. Zniżka zostanie automatycznie naliczona podczas nadawania przesyłki. Im więcej osób zachęcisz do korzystania z serwisu, tym więcej skorzystasz: co piąty kod przyznawany polecającemu jest wart nie 20, a 30 proc. zniżki na następną przesyłkę. 

Serwis udostępnia także newsletter, który raz w miesiącu daje zarejestrowanym użytkownikom najświeższe informacje o nowościach w firmie, w tym o jej nowych ofertach. Zarejestrowanie się nie daje jednak żadnej automatycznej zniżki. 

Czy aplikacja mobilna firmy Furgonetka umożliwia korzystanie z kodów rabatowych?

Furgonetka.pl udostępnia użytkownikom dwie aplikacje, działające na systemach Android i iOS, dostępnych także za pośrednictwem sklepu z aplikacjami dedykowanego urządzeniom firmy Huawei. 

Aplikacja Furgonetka pozwala na porównywanie cen, zamawianie i sprawdzanie statusu przesyłek, umożliwia także korzystanie ze wszelkich promocji i kodów rabatowych firmy. 

Druga z aplikacji, Furgonetka Giełda, jest dedykowana użytkownikom, którzy poszukują firm, które mogłyby podjąć się transportu nietypowych przesyłek, przeprowadzek czy transportu samochodów. 

Czy Furgonetka daje kody na darmową dostawę?

Furgonetka.pl oferuje duże rabaty na usługi przewozowe, ale raczej nie udostępnia kodów na całkowicie darmową dostawę zamawianych za jej pośrednictwem przesyłek.