Kody rabatowe Generali

Aktywne kody 2

Kody rabatowe Generali

5%
Kod
Generali: kod rabatowy 5% na OC i AC!
Kod wpisz podczas zamawiania ubezpieczenia.
Pokaż kod
Ważny do odwołania
PROMOCJA
Promocja
Program rabatowy Generali!
Dołącz do programu rabatowego dla klientów Generali i korzystaj ze zniżek u partnerów.
Zobacz promocję
Ważny do odwołania
loader
Zobacz więcej

Generali to jedna z najstarszych, międzynarodowych insytyucji finansowych. Jeśli szukasz godnej zaufania firmy, której powierzysz swoje pieniądze lub ubezpieczysz mienie, sprawdź kody rabatowe Generali i dołącz do grona 3 milionów Polaków, którzy zaufali Generali. Na gazetka-24 dostępne są kupony Generali, dzięki czemu masz mozliwość zawarcia umowy na jeszcze lepszych warunkach. Masz do Generali kod rabatowy? Skorzystaj z najlepszej oferty na rynku! 

Kody Rabatowe Generali

Zabezpiecz przyszłość, zdrowie i majątek swój i swojej rodziny. Dzięki szerokiemu zakresowi ubezpieczeń udostępnianych przez Generali możesz zadbać o spokój i bezpieczeństwo na lata. Firma oferuje szereg produktów ubezpieczeniowych, pozwalających zabezpieczyć samochód, dom, mieszkanie, podróż, życie i zdrowie, a także inwestycje czy emeryturę.

Generali od lat pracuje na reputację pewnego, sprawdzonego towarzystwa ubezpieczeniowego. Assicurazioni Generali S.p.A. lub po prostu Generali Group powstała we włoskim Trieście (jeszcze pod nazwą Regia Privilegiata Compagnia di Assicurazioni Generali Austro-Italiche) już w 1831 r. FIrma szybko zyskała na znaczeniu, stając się jednym z największych ubezpieczycieli we Włoszech i całej Europie Środkowej. Od 2019 roku jest największym tego rodzaju przedsiębiorstwem we Włoszech i jedną z dziesięciu największych firm ubezpieczeniowych na świecie.

Generali działa obecnie głównie w Europie, na Bliskim Wschodzie i Azji Wschodniej, Jest też obecne w Ameryce Łacińskiej i USA i zapewnia finansową ochronę zarówno zwykłym obywatelom jak i wielkim firmom.

Oprócz wysokiej jakości usług i dobrej jakości obsługi klienta firma dba o swoją pozycję rynkową także poprzez oferowanie atrakcyjnych rabatów czy ofert promocyjnych na swoje produkty ubezpieczeniowe. Firma stale aktualizuje pakiet udostępnionych przez siebie ofert specjalnych, dostosowując je do zmian na rynku i potrzeb klientów. Dzięki zniżkom w Generali możesz ubezpieczyć samochód, dom czy zdrowie przed szerokim zakresem niebezpieczeństw za dużo niższe niż zwykle pieniądze.

Jak wykorzystać kody rabatowe wystawiane przez Generali?

Aby skorzystać z kodów rabatowych uprawniających do zniżek na ubezpieczenia Generali, należy najpierw znaleźć właściwą promocję, następnie przekopiować bądź zapisać odpowiadający jej kod i udać się na stronę ubezpieczyciela. Po znalezieniu właściwej, objętej promocją oferty, w oknie potwierdzania chęci nabycia ubezpieczenia trzeba znaleźć pole pozwalające na podanie kodu. Po jego zatwierdzeniu i zweryfikowaniu przez stronę, wartość zniżki zostanie potrącona od kosztu wybranego ubezpieczenia.

Jakie promocje, kody i rabaty oferuje obecnie Generali?

Generali regularnie aktualizuje listę swoich promocji i udostępnia nowe, atrakcyjne zniżki na oferowane przez siebie produkty ubezpieczeniowe. Wśród usług, które firma obecnie obejmuje ofertami promocyjnymi, można znaleźć 5 proc. zniżki na samochodowe OC/AC po podaniu kodu rabatowego AUTO5CC, pakiet OC + NNW od 841 zł na rok, ubezpieczenie mieszkania za 199 zł za rok czy ubezpieczenie na życie od 20 zł miesięcznie. Lista ubezpieczeń dostępnych po atrakcyjnych, obniżonych cenach jest jednak stale aktualizowana, warto więc śledzić propozycje towarzystwa.

Czy za zapisanie się do newslettera Generali dostanę zniżkę?

Newsletter Generali zawiera informacje na temat sytuacji na rynku ubezpieczeniowym w Polsce. Zapisanie się do niego nie przekłada się jednak na możliwość uzyskania zniżek na ubezpieczenia oferowane przez towarzystwo.

Czy Generali ma aplikację, za pomocą której można skorzystać z kodów i promocji?

Udostępniana przez Generali aplikacja mobilna Generali Online przeznaczona jest dla ubezpieczonych w tym towarzystwie kierowców i pozwala na szybkie wykonanie inspekcji bądź oględzin auta po szkodzie. Pozwala wykonać zdjęcia pojazdu i wysłać konieczne dokumenty ze smartfona. Aplikacja oszczędza czas, nie pozwala jednak na skorzystanie z kodów promocyjnych firmy. 

Czy Generali oferuje kody na darmową dostawę?

Oferowane przez Generali produkty ubezpieczeniowe nie wymagają fizycznego dostarczenia ich do klienta, nie potrzebują więc darmowej wysyłki. Wszelkie niezbędne dokumenty są nieodpłatnie dostarczane pocztą lub drogą elektroniczną.