Kody rabatowe NTFY

Aktywne kody 2

Kody rabatowe NTFY

-10%
Kod
NTFY: kod rabatowy 10% na diety pudełkowe!
Podaj kod w koszyku zamówienia i skorzystaj z atrakcyjnej zniżki.
Pokaż kod
Ważny do odwołania
PROMOCJA
Promocja
Zamów zestaw próbny!
Wypróbuj dietę NTFY i sam zdecyduj, czy zasmakujesz w tych daniach na dłużej.
Zobacz promocję
Ważny do odwołania
loader
Zobacz więcej

Nie zawracaj sobie głowy gotowaniem - jest NTFY! Kody rabatowe pobierz z Gazetka-24 i zamów dietę idealnie skomponowaną dla siebie. NTFY kod rabatowy da Ci atrakcyjną zniżkę na wszystkie plany dietetyczne. Kupony NTFY zadowolą mięsożerców i vegetarian, aktywnych i kanapowców. ;) Sprawdź dostępne w NTFY promocje i wypróbuj pyszne jedzenie z dostawą do domu. Zadbaj o swoje zdrowie i stan konta. Pobierz kod rabatowy NTFY i skorzystaj ze zniżki!

Kody Rabatowe Nice to Fit You

Chcesz wrócić do formy, zadbać o zdrowie albo po prostu masz dosyć gotowania i jedzenia na mieście fast foodów? Skorzystaj z diety pudełkowej. To coraz modniejszy w naszym kraju sposób na kontrolę własnej wagi i dostarczania organizmowi wysokowartościowych posiłków. Dzięki dietom pudełkowym będziesz jeść zdrowo, regularnie i oszczędzisz czas. Koniec ze staniem w sklepowych kolejkach i ślęczeniem przy garach. 

Firma Nice To Fit You, dostępna pod adresem ntfy.pl, to jeden z największych w Polsce serwisów dostarczających spersonalizowane, osobiste diety. NTFY wyróżnia się dobrą obsługą klienta i bardzo dużym zasięgiem. Firma obsługuje większość dużych i średnich miast w Polsce. Twórcy firmy chwalą się tym, że za posiłkami dostarczanymi przez jej kurierów stoi cały sztab dietetyków, dostawców i kucharzy dbających o najwyższą jakość wartościowych posiłków. 

Serwis umożliwia dopasowanie diety do swoich osobistych potrzeb, dobieranie posiłków odpowiadających osobistym potrzebom i alergiom, a także przebieranie w obrębie nawet 35 propozycji dań. Firma umożliwia także elastyczne zarządzanie terminami dostaw i menu posiłków. 

Jak można skorzystać z kodów rabatowych NTFY?

Aby skorzystać z oferowanych przez firmę promocji, należy skopiować kod promocyjny uprawniający do rabatu, wybrać właściwą dla siebie dietę pudełkową, jej rodzaj, częstotliwość dostaw i kaloryczność, a przy dokonywaniu rezerwacji diety wkleić i aktywować kod zniżkowy. Jego wartość zostanie automatycznie odjęta od ceny zamówienia. 

Na jakie zniżki i kody rabatowe mogę liczyć w NTFY?

NTFY daje swoim użytkownikom możliwość skorzystania z kodu rabatowego, dającego 5 proc. rabatu na wszystkie oferowane przez firmę diety, bez względu na ich kaloryczność, skład czy częstotliwość dostarczania. Firma daje też możliwość kupowania i wykorzystywania kart podarunkowych, dzięki którym bliscy i znajomi mogą cieszyć się zdrową dietą za mniejsze pieniądze. Karty podarunkowe wykorzystuje się w taki sam sposób, jak kody rabatowe - podając ich kod podczas finalizowania zamówienia diety. Karta prezentowa NTFY jest warta przez rok od daty zakupu. 

Czy zapisanie się do klubu lub newslettera Nice to Fit You pozwala dostać zniżki?

Firma nie oferuje zniżek za zapisanie się do newslettera, oferuje jednak program lojalnościowy umożliwiający skorzystanie ze zniżek. Cenę pakietów dietetycznych firmy można obniżyć, oceniając jej posiłki, polecając diety znajomym, lub korzystając z jej usług przez kilka miesięcy. W sumie można w ten sposób zaoszczędzić nawet ponad 240 zł. 

Czy aplikacja NTFY umożliwia korzystanie z kodów rabatowych?

Udostępniona przez Nice to Fit You aplikacja mobilna pozwala nie tylko na skorzystanie z kodów rabatowych i kart podarunkowych w taki sam sposób, jak sklep internetowy firmy, daje też dodatkowe możliwości oszczędzania. Użytkownik może oceniać dostarczone mu przez firmę posiłki. Każdy oceniony dzień daje jeden punkt. Uzbierane punkty można wykorzystać do obniżenia ceny kolejnego zamówienia. Aplikacja pozwala też dobierać indywidualne menu na podstawie zdjęć i składu posiłków czy przekładać dostawy gdy na przykład musisz pilnie wyjechać. 

Czy katering NTFY oferuje kody na darmową dostawę diety?

Nice to Fit You nie oferuje kodów na darmową dostawę swoich zestawów diet pudełkowych.