Cyber Monday 2019 & Black Friday 2019

Nie przegap gazetki i okazji sklepu LIDL na Cyber Monday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu LIDL na Cyber Monday 2019. Wszystkie gazetki Cyber Monday sklepu LIDL są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Cyber Monday sklepu LIDL dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny LIDL na Cyber Monday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Nie przegap gazetki i okazji sklepu LIDL na Black Friday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu LIDL na Black Friday 2019. Wszystkie gazetki Black Friday sklepu LIDL są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Black Friday sklepu LIDL dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny LIDL na Black Friday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Na tej stronie możesz przejrzeć aktualną gazetkę sklepu, nie wychodząc z domu. Zacznij od razu - pierwsza strona i najlepsze aktualne oferty poniżej:

 • Olej rzepakowy 3 l tylko 11,99zł/but.
 • Figi świeże tylko 0,69zł/szt.
 • Schab wieprzowy bez kości tylko 10,99zł/kg
 • Mleczko kokosowe tylko 4.79zł/pusz.
 • Ser dla dzieci Pilos tylko 2,49zł/op.
 • Pasta do zębów Elmex tylko 7,99zł/op.
 • Masło orzechowe Mister Choc tylko 7,99zł/op.
 • Nektar bananowy Solevita tylko 1,69zł/but.
 • Polska marchew, luzem tylko 1,49zł/kg
 • Bazylia BIO w doniczce tylko 5,49zł/szt.
 • Ananas, luzem tylko 2,99zł/kg

Aby zobaczyć więcej ofert LIDLA, skorzystaj z linku powyżej i sprawdź wszystkie aktualne promocje.

LIDL gazetka

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Lidl! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty Lidl znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Lidl

Niemiecka sieć sklepów Lidl, jest popularna prawie na całym świecie. Sklepy Lidl możemy spotkać nie tylko w większości europejskich państwa, ale również w Stanach Zjednoczonych. Sieć sklepów dzięki swojej popularności znajduje się na liście największych sklepów spożywczych w Europie, zajmując pozycję w pierwszej dziesiątce.

Swoją popularność w Europie zawdzięcza jej właścicielowi (Jose Schwarz), który to doskonale prosperując na rynku od lat 30 XX w., już w 1989 roku otworzył pierwszy sklep poza granicami Niemiec: we Francji.

Lidl prosperuje również bardzo dobrze na polskim rynku, z główną siedzibą w Jankowicach pod Poznaniem, znany jako Lidl sp. z o. o. sp. k., już w 2013 roku otworzył swój 500. sklep, a 3 lata później, w Poznaniu, doczekaliśmy się sześćsetnej placówki.

Tylko w latach 2010-2012 Lidl Polska, który odprowadza podatki na tych samych zasadach co każda inna polska firma, dostarczył do skarbu państwa 200 mln złotych podatku dochodowego.

Z danych z roku 2016, wynika że w Lidl w Polsce, daje miejsce zatrudnienia 15 000 pracownikom.