Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Martes Sport! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Martes Sport znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Martes Sport

Martes Sport to polska firma, której spółki, zajmująca się dystrybucją, produkcją i sprzedażą asortymentu sportowego, nie tylko w Polsce, ale również na rynku Europy Wschodniej i Środkowej.

Przedsiębiorstwo powstało w 1993 roku i od tamtego czasu prężnie rozwijało się na polskim rynku w różnych dziedzinach handlu, a w roku 2005 powstał pomysł na sieć sklepów sportowych i wtedy też otwarto pierwszy sklep marki Martes Sport. Wieloletnie doświadczenie w branży i odpowiedni kapitał startowy, pozwoliły na osiągnięcie sukcesu i zaskarbienie sobie zaufania tysięcy konsumentów, w bardzo szybkim czasie.

Obecnie, na terenie kraju znajduje się ponad 250 placówek Martes Sport, które gwarantują miejsca pracy ponad trzem tysiącom osób. Sieć rozwija się w bardzo szybkim tempie i planem na kolejne trzy lata, jest podwojenie ilości sklepów. Warto też wspomnieć, że Martes Sport, pojawiło się, razem z trzydziestoma innymi polskimi firmami, na europejskiej liście "tysiąca firm, które zainspirowały Europę", co jest bardzo dużym wyróżnieniem, zwłaszcza dla tak młodej, ale intensywnie prosperującej, spółki