Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Mary Kay! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Mary Kay znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Mary Kay

Nazwa przedsiębiorstwa, to zarazem imię i nazwisko założycielki, Mary Kay Ash, która podbiła rynki kosmetyczne na całym świecie, została nominowana do nagrody za bycie najbardziej wyjątkową kobietą biznesu XX wieku, dostała nagrodę "wizja do jutra" i została ogłoszoną Największą Kobietą-Przedsiębiorcą w Stanach Zjednoczonych.

Przygoda zaczęła się w 1963 roku, kiedy Mary Kay Ash otworzyła swój pierwszy salon piękności. Na pierwszą lokalizację wybrała Dallas w Teksasie. Salon cieszył się ogromną popularnością, a rok później kolejną nogą biznesu, były kosmetyki wyłącznie dla mężczyzn, które również zdobyły ogromną popularność. Zaczyna się sprzedaż bezpośrednia produktów. Już w roku 1971, po bardzo szybkim rozwoju, firma zaczyna ekspansję poza granice US i zaczyna działać na terenie Australii. Kolejne dwa lata przynoszą ogromny sukces, a liczba konsultantów to więcej niż 20 tysięcy. Na początku lat 90', kosmetyki Mary Kay były dostępne w 10 krajach, a obecnie znane są na całym świecie.

Do Polski firma trafiła w 2003 roku, kiedy to otworzyła swoją pierwsza filię oraz salon Beauty Center. Do dziś kosmetyki Mary Kay cieszą się ogromną popularnością, a rzesze kobiet współpracują z marką jako konsultantki.