Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Media Expert! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Media Expert znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Media Expert

Historia Media Expert zaczęła się w latach 90', kiedy to mała, polska, rodzinna firma postanowiła wejść na rynek i pokrzyżować plany liderom rynku elektromarket, oraz zagwarantować Polakom łatwy dostęp do innowacyjnych i nowoczesnych technologii. W 2002 roku, w Złotowie, powstał pierwszy sklep sieci, który od początku zdobył zaufanie konsumentów. Dzięki ciężkiej pracy i uporowi z jakim przedsiębiorstwo dążyło do sukcesu, Media Expert stał się liderem sieci elektromarketów w Polsce.

Sklepy Media Expert szybko stały się bardzo popularne i do dzisiaj przyciągają tysiące klientów każdego dnia. Z czasem, powstawało coraz więcej marketów tej sieci i w roku 2015 na terenie całego kraju znajdowało się prawie 300 placówek. Zaledwie dwa lata później liczba sklepów wzrosła do 440-stu w 340-stu polskich miastach. Obecnie Media Expert w sieci swoich sklepów daje zatrudnienie około ośmiu tysiącom osób w całej Polsce.