Cyber Monday 2019 & Black Friday 2019

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Media Markt na Cyber Monday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Media Markt na Cyber Monday 2019. Wszystkie gazetki Cyber Monday sklepu Media Markt są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Cyber Monday sklepu Media Markt dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Media Markt na Cyber Monday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Media Markt na Black Friday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Media Markt na Black Friday 2019. Wszystkie gazetki Black Friday sklepu Media Markt są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Black Friday sklepu Media Markt dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Media Markt na Black Friday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Na tej stronie możesz przejrzeć aktualną gazetkę sklepu, nie wychodząc z domu. Zacznij od razu - pierwsza strona i najlepsze aktualne oferty poniżej:

 • Smartfon Samsung Galaxy A10 tylko 699zł
 • Ekspres automatyczny Philips EP3246/70 tylko 2.399zł
 • Słuchawki bezprzewodowe Sony XB900 tylko 899zł
 • Drukarka Epson EcoTank M1120 tylko 899zł
 • Głośniki JBL Xtreme 2 tylko 979zł
 • Wieże Panasonic SC-HC200 tylko 449zł
 • Słuchawki bezprzewodowe Sony WI-C200 tylko 149zł
 • Generator pary Philips PerfectCare Expert Plus tylko 1.299zł
 • Smartfon Huawei P30 PRO 6GB + 128GB tylko 3.199zł
 • Pralka Bosch WAN2826FPL tylko 1.599zł
 • Płyta indukcyjna Electrolux EIS62443 SenseBoil tylko 1.899zł

Aby zobaczyć więcej ofert Media Markt, skorzystaj z linku powyżej i sprawdź wszystkie aktualne promocje.

Media Markt gazetka

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Media Markt! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Media Markt znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Media Markt

W latach siedemdziesiątych, w wielu bawarskich sklepach zdecydowanie brakowało produktów RTV i AGD. Trójka młodych inwestorów z Monachium, postanowiła temu zaradzić i założyć sieć sklepów, która w swoim asortymencie oferowałaby szeroką gamę sprzętów. I tak w 1979 roku został otwarty pierwszy sklep sieci Media Markt w Monachium. Sukces jaki odniosła firma spowodowany był nie tylko, asortymentem jaki oferowano, ale także przystępnym cenom, kompletnej obsłudze i serwisowi, który obejmował dostawę, montaż jak i naprawę zakupionego sprzętu. Sieć sklepów szybko rozwijała się na terenie całych Niemiec, a w 1989 roku zaczęła podbijać inne kraje Europy.

W Polsce pierwszy sklep otworzył swoje drzwi dla konsumentów naszego kraju w 1998 roku w Czeladzi i zdobył serca Polaków odtwarzaczem wideo za 499 złotych. Aktualnie w Polsce znajduje się ponad sześćdziesiąt placówek handlowych Media Markt, oraz ich sklep internetowy. Jak podają najnowsze wiadomości, końcem 2018 roku, ma dojść do połączenia Media Markt z dobrze znaną siecią sklepów Saturn. Obie marki uzyskały uznanie polskich konsumentów, aczkolwiek 22 sklepy sieci Saturn, będą teraz nosić nazwę Media Markt.