Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Media Markt! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Media Markt znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Media Markt

W latach siedemdziesiątych, w wielu bawarskich sklepach zdecydowanie brakowało produktów RTV i AGD. Trójka młodych inwestorów z Monachium, postanowiła temu zaradzić i założyć sieć sklepów, która w swoim asortymencie oferowałaby szeroką gamę sprzętów. I tak w 1979 roku został otwarty pierwszy sklep sieci Media Markt w Monachium. Sukces jaki odniosła firma spowodowany był nie tylko, asortymentem jaki oferowano, ale także przystępnym cenom, kompletnej obsłudze i serwisowi, który obejmował dostawę, montaż jak i naprawę zakupionego sprzętu. Sieć sklepów szybko rozwijała się na terenie całych Niemiec, a w 1989 roku zaczęła podbijać inne kraje Europy.

W Polsce pierwszy sklep otworzył swoje drzwi dla konsumentów naszego kraju w 1998 roku w Czeladzi i zdobył serca Polaków odtwarzaczem wideo za 499 złotych. Aktualnie w Polsce znajduje się ponad sześćdziesiąt placówek handlowych Media Markt, oraz ich sklep internetowy. Jak podają najnowsze wiadomości, końcem 2018 roku, ma dojść do połączenia Media Markt z dobrze znaną siecią sklepów Saturn. Obie marki uzyskały uznanie polskich konsumentów, aczkolwiek 22 sklepy sieci Saturn, będą teraz nosić nazwę Media Markt.