Cyber Monday 2019 & Black Friday 2019

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Merkury Market na Cyber Monday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Merkury Market na Cyber Monday 2019. Wszystkie gazetki Cyber Monday sklepu Merkury Market są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Cyber Monday sklepu Merkury Market dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Merkury Market na Cyber Monday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Merkury Market na Black Friday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Merkury Market na Black Friday 2019. Wszystkie gazetki Black Friday sklepu Merkury Market są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Black Friday sklepu Merkury Market dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Merkury Market na Black Friday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Na tej stronie możesz przejrzeć aktualną gazetkę sklepu, nie wychodząc z domu. Zacznij od razu - pierwsza strona i najlepsze aktualne oferty poniżej:

 • Piec Primo tylko 799zł/szt.
 • Wiertarka udarowa TC-ID 1000E tylko 119,99zł/szt.
 • Kuchnia Sonia tylko 849zł/kpl.
 • Panel Dąb VeraCruz tylko 26.99zł/1m2
 • Skrzydło drzwiowe Vegas tylko 219zł/szt.
 • Wkład kominkowy W6 tylko 1.129zł/szt.
 • Okap Largo 60cm tylko 429zł/szt.
 • Płytka Century tylko 54.90zł/1m2
 • Lampa wisząca Dawid tylko 29,99zł/szt.
 • Szafka Clint 40 tylko 199.99zł/szt.
 • Kabina kwadratowa A1900F tylko 389zł/szt.

Aby zobaczyć więcej ofert Merkury Market, skorzystaj z linku powyżej i sprawdź wszystkie aktualne promocje.

Merkury Market gazetka

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Merkury Market! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty Merkury Market znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Merkury Market

Działalność sieci sklepów Merkury Market została zapoczątkowana w Krośnie na Podkarpaciu w roku 1991. Wtedy właśnie powstał pierwszy sklep, w którym można było zaopatrzyć się w liczne artykuły wyposażenia wnętrz, a także w materiały budowlane powszechnie dostępne już w innych częściach kraju.

Aby ułatwić życie mieszkańcom Podkarpacia i zapewnić im możliwość zakupu wysokiej jakości produktów po konkurencyjnych cenach, właściciel firmy Jan Papierz stworzył markę, która na co dzień odpowiada wszystkim potrzebom klientów.

Obecnie w ramach sieci Merkury Market działa 18 sklepów zlokalizowanych w południowo-wschodniej Polsce od Kielc przez Kraków, Rzeszów aż po Cieszyn.

Poza tym, w ciągu kliku ostatnich lat, firmie udało się także zaistnieć na rynku słowackim.

Co więcej, w 2015 roku firma przejęła 18 z 24 czeskich sklepów należących do austriackiej sieci Baumax.

W ofercie Merkury Market znajduje się ponad 55 tyś. różnych produktów marek wiodących zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.