Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Merkury Market! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty Merkury Market znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Merkury Market

Działalność sieci sklepów Merkury Market została zapoczątkowana w Krośnie na Podkarpaciu w roku 1991. Wtedy właśnie powstał pierwszy sklep, w którym można było zaopatrzyć się w liczne artykuły wyposażenia wnętrz, a także w materiały budowlane powszechnie dostępne już w innych częściach kraju.

Aby ułatwić życie mieszkańcom Podkarpacia i zapewnić im możliwość zakupu wysokiej jakości produktów po konkurencyjnych cenach, właściciel firmy Jan Papierz stworzył markę, która na co dzień odpowiada wszystkim potrzebom klientów.

Obecnie w ramach sieci Merkury Market działa 18 sklepów zlokalizowanych w południowo-wschodniej Polsce od Kielc przez Kraków, Rzeszów aż po Cieszyn.

Poza tym, w ciągu kliku ostatnich lat, firmie udało się także zaistnieć na rynku słowackim.

Co więcej, w 2015 roku firma przejęła 18 z 24 czeskich sklepów należących do austriackiej sieci Baumax.

W ofercie Merkury Market znajduje się ponad 55 tyś. różnych produktów marek wiodących zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.