Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Mila! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Mila znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Mila

Sieć supermarketów Mila istnieje na polskim rynku zdecydowanie dłużej niż się nam wydaje. Przez 17 lat, Mila była częścią Grupy Polomarket i właśnie pod taką nazwą działała. W 2015 roku sieć sklepów Mila zaczęła działać samodzielnie. 170 z 440 sklepów Polomarketu zostało zamienione na supermarkety Mila. Zaledwie w ciągu roku, powstało kolejnych 20 placówek.

Aktualnie, sieć supermarketów Mila liczy 188 sklepów i daje zatrudnienie ponad 5 tysiącom osób na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, lubuskiego oraz kujawsko-pomorskiego. W 2017 roku okazało się, że potencjalnym kupcem wszystkich udziałów sieci sklepów jest Eurocash - właściciel sklepów Delikatesy Centrum. Jak podawały różne źródła, jeśli Eurocash wykupi 100% udziałów firmy, istnieje prawdopodobieństwo, że w miejsce supermarketów Mila, powstaną Delikatesy Centrum.