Cyber Monday 2019 & Black Friday 2019

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Mila na Cyber Monday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Mila na Cyber Monday 2019. Wszystkie gazetki Cyber Monday sklepu Mila są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Cyber Monday sklepu Mila dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Mila na Cyber Monday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Mila na Black Friday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Mila na Black Friday 2019. Wszystkie gazetki Black Friday sklepu Mila są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Black Friday sklepu Mila dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Mila na Black Friday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Mila! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Mila znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Mila

Sieć supermarketów Mila istnieje na polskim rynku zdecydowanie dłużej niż się nam wydaje. Przez 17 lat, Mila była częścią Grupy Polomarket i właśnie pod taką nazwą działała. W 2015 roku sieć sklepów Mila zaczęła działać samodzielnie. 170 z 440 sklepów Polomarketu zostało zamienione na supermarkety Mila. Zaledwie w ciągu roku, powstało kolejnych 20 placówek.

Aktualnie, sieć supermarketów Mila liczy 188 sklepów i daje zatrudnienie ponad 5 tysiącom osób na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, lubuskiego oraz kujawsko-pomorskiego. W 2017 roku okazało się, że potencjalnym kupcem wszystkich udziałów sieci sklepów jest Eurocash - właściciel sklepów Delikatesy Centrum. Jak podawały różne źródła, jeśli Eurocash wykupi 100% udziałów firmy, istnieje prawdopodobieństwo, że w miejsce supermarketów Mila, powstaną Delikatesy Centrum.