Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Natura! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Natura znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Natura

Natura to sieć samoobsługowych sklepów drogeryjnych, założona w Polsce, należąca dawniej do spółki z o o. Polbita, obecnie należąca do spółki Natura. Spółka Natura jest obecnie jednym z liderów na rynku dystrybucji i sprzedaży kosmetyków w naszym kraju. Pierwsze sklepy tej sieci powstały w 1997 roku w Warszawie, gdzie stały się bardzo popularne i dzięki tej popularności i obrotom jakie przyniosły, spółka mogła kontynuować swoją ekspansję i prężnie się rozwijać. W latach 2014/15/16 Natura otrzymała tytuł Superbrands Created In Poland, w kategoriach: apteka, perfumeria i drogeria sieciowa. Nagrody te przyznawane są najlepszym markom konsumenckim w całej Polsce.

Obecnie na terenie całego kraju istnieje ponad 285 drogerii Natura, gdzie ponad 1200 osób znalazło stałe zatrudnienie, obejmując różne stanowiska pracy. Drogeria Natura zatrudnia między innymi, ok 300 konsultantek, które służą wszystkim klientom radą w sprawach makijażu i doboru najlepszych kosmetyków.