Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Neonet! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Neonet znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Neonet

Za powstanie sieci sklepów Neonet, odpowiedzialny jest Marek Majewski, który to w 1990 roku, zaraz po studiach, otworzył swój pierwszy biznes- jednoosobową hurtownię RTV/AGD. Po czterech latach, kiedy to odnosił znaczne sukcesy jako przedsiębiorca, kupił spółkę D and D, którą tego samego roku nazwał Firmą Handlową M and M. Dopiero w roku 2003 Marek Majewski zdecydował się na założenie sieci sklepów pod nazwą Neonet. Polska sieć detaliczna zdobyła uznanie klientów i stała się bardzo popularna. W 2005 roku dle Neonet pracował już około 800 osób, a obroty firmy sięgały kwoty rzędu 450 milionów złotych. W 2007 roku Neonet tworzyło 120 placówek własnych i 220 jednostek franczyzowych, a po upłynięciu kolejnych dwóch lat, zaczął kampanię marketingową i promocję sieci swoich sklepów w mediach.

Obecnie na terenie całej Polski znajduje się 260 salonów detalicznych, w których zatrudnionych jest około 2700 pracowników. Z oficjalnych danych wynika, że sklepy Neonet odwiedza rocznie około 25 milionów konsumentów, a średnia roczna ilość wejść na stronę z usługami ich sklepu internetowego, to prawie 14 milionów.