Netto - Ważna od 12.11 do 16.11.2019

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Netto! Nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu! Im szybciej, tym taniej! Wszystkie gazetki promocyjne w jednym miejscu to oszczędność czasu i pieniędzy. Z nami zakupy to przyjemność!

Na tej stronie możesz przejrzeć aktualną gazetkę sklepu, nie wychodząc z domu. Zacznij od razu - pierwsza strona poniżej.

Netto

Sieć sklepów Netto marka handlowa wywodząca się z Danii, która obecnie na polskim rynku uważana jest za jednego z największych sprzedawców detalicznych.

Pierwszy sklep Netto w Polsce otworzono w roku 1995 w Szczecinie. Na chwilę obecną prężnie działa 368 punktów sprzedaży i 3 duże magazyny dystrybucyjne, w których sieć zatrudnia ponad 5000 pracowników.

Sklepy Netto w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Pomaga w tym fakt, że jednym z podstawowych założeń firmy jest bycie blisko swoich klientów, dlatego też wiele z tych sklepów zakładanych jest w bliskim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych.

Dodatkowo w asortymencie sklepu jest aż 95 procent produktów od polskich dostawców.

Jeśli szukasz najlepszych promocji i ofert tygodnia to jesteś w odpowiednim miejscu! Znajdziesz tutaj oferty promocyjne i gazetki sklepowe wszystkich najpopularniejszych i najlepszych sklepów w Polsce, oferujących różny asortyment od produktów spożywczych, po ubrania, sprzęt sportowy, kosmetyki, aż po meble, sprzęt AGD i RTV, a także materiały budowlane i ogrodnicze. Sprawdź już teraz!

netto mandarynka luz concerne mięso mielone wieprzowej wieprzowina kaffee mit qualitatsgarantie zdrowy rozsądek kawa mielona dallmayr prodomo dallmayr prodomo święta są bezcenne spędź je z nami cukierki luz feinster spitzenkaffee schonend spezialveredelt 100% aradica wire micha nts anwell trufle anaweza in alcoho ruf dobos michael biare 10hoto mwwe mies swalen biale new dule ariel aliter color customer mlecnia ariel ariel > do koloru > do białego klasicine gel concentrated mountain spring 70hqovni ausho ause mimi siw ariel'encias wagę oves tousando szklana kolekcja schott zwiesel schott pomysł na prezent szczegóły zwiesel na str.14% 79%!