Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Norauto! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Norauto znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Norauto

Norauto to francuska sieć sklepów i obsługi pojazdów, która powstała w 1970 roku w Lille. Pierwsze centrum Naruto cieszyło się bardzo dużą popularnością i zaledwie po pięciu latach, na terenie Francji było 5 takich placówek, a po 15 latach, prawie trzydzieści. Dzięki szybkiemu rozwojowi na rynku francuskim, w 1986 roku, sklepy zaczęły powstawać poza granicami kraju, a Norauto miało na rynku produkty własnej marki. Pierwszym z nich był zaledwie olej silnikowy, a po paru latach asortyment znacznie się powiększył i zaczęto produkować nawet własne amortyzatory. Obecnie placówki Norauto znajdziemy w dziewięciu krajach Europy, między innymi w: Hiszpanii, Portugalii, Belgii, a także w Polsce.

W Polsce Norauto pojawiło się 1997 roku, kiedy to zaczęto przeprowadzać badania polskiego rynku i decydować o lokalizacji sklepów. Pierwsze centrum motoryzacyjne powstało już rok później w Piasecznie koło Warszawy i szybko przychylne opinie, nie tylko od fanów motoryzacji, doprowadziły do dużej popularności i prężnej ekspansji. Aktualnie, sklepów-serwisów Norauto na terenie Polski jest 39, zlokalizowanych w największych polskich miastach. Sieć ciągle się rozwija i planuje otwarcie kolejnych placówek. Jak na razie, w Norauto, zatrudnienie znalazło ponad 650 osób.