Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Oriflame! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Oriflame znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Oriflame

Pomysł na biznes zrodził się w 1967 roku w Szwecji, kiedy to przedsiębiorstwo Oriflame zostało założona przez dwóch braci, Jonasa i Roberta af Jochnick. Firma powstała i dalej istnieje jako holding kosmetyczny, który zajmuje się dystrybucją oraz produkcją kosmetyków. Jej nazwa wzięła się od łacińskiego Aurea Flamma, co oznacza "złoty płomień" i jest to zarazem nazwa proporca bojowego z czasów średniowiecznych francuskich królów. Działanie firmy opiera się na systemie MLM, przez co po dziś dzień, nie posiada sieci sklepów, a ich kosmetyki można kupić za pośrednictwem konsultantów oraz e-sklepu. Ten sposób nabywania kosmetyków i zarabiania pieniędzy, bardzo spodobał się mieszkańcom Szwecji. Rosnąca w bardzo szybkim czasie popularność marki, pozwoliła na szybką ekspansję poza granice kraju.

Obecnie, produkty Oriflame, można nabyć w 60 krajach na całym świecie, a kosmetyki produkowane są aż w sześciu fabrykach, między innymi w Polsce, Rosji, Indiach i Chinach. O wysoką jakość produktów dba sztab stu naukowców, którzy we własnym centrum naukowym w Dublinie, analizują skład produktów, przed wypuszczeniem na rynek. Na terenie Polski, Oriflame Poland Sp z oo. istnieje od 1991 roku.