Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Pepco! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty Pepco znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Pepco

Jedną z firm, wiodących prym w Polsce w branży handlowej, jest Pepco Poland- sieć dyskontów podobna do znanych sklepów jak Biedronka, czy Lidl, ale nie oferuje w swoim asortymencie produktów spożywczych.

W 2004 roku, południowoafrykański koncern inwestycyjny Pepcor, otworzył pierwszy sklep z charakterystycznym żółto-czerwono-niebieskim logo w Polsce. Od początku Pepco cieszyło się dużą popularnością i zaledwie w ciągu roku powstało kolejne piętnaście sklepów, które miały w planie zastąpić małe rodzinne sklepiki. Na początku wszystkie sklepy Pepco powstawały w małych miejscowościach i dzięki ich rosnącej atencji, w ciągu kolejnych trzech lat, liczba sklepów sięgnęła okrągłej setki.

Początkowy plan firmy zakładał otwarcie 300 sklepów na terenie całej Polski, jednak rzeczywistość przerosła ich oczekiwania i na dzień dzisiejszy na mapie Polski znajduje się ponad 700 sklepów, już nie tylko w małych miejscowościach, ale również w największych miastach.

Pepco zapewnia miejsca pracy ponad siedmiu tysiącom pracowników w Polsce, a sklepy tej marki odwiedzają miesięcznie miliony osób.