Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Piotr i Paweł! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Piotr i Paweł znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Piotr i Paweł

Polskie przedsiębiorstwo Piotr i Paweł powstało w 1990 roku. Eleonora Woś oraz jej synowie, Piotr i Paweł, postanowili o założeniu firmy i otworzeniu sieci supermarketów, ale takich w których sami chcieliby robić zakupy. Z takim założeniem, w 1991 roku w Poznaniu powstał pierwszy sklep, który od razu zdobył dużą popularność. Zaczęła się ekspansja sklepów na rynku polskim. W 1995 roku powstały pierwsze otwarte całodobowo supermarkety tej marki, a trzy lata później powstało pierwsze centrum handlowe.

Do 2013 roku, na terenie całego kraju, powstało 100 placówek, a ilość produktów własnej marki, dostępnych w sklepach, wzrosła do 600-set. Na dzień dzisiejszy, w całej Polsce, znajdziemy ponad 140 supermarketów Piotr i Paweł, a produktów z ich własnym logo, na półkach sklepowych jest już ponad tysiąc. Spółkę do dziś prowadzą bracia Woś, a ich mama oraz siostra, są udziałowcami.