Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Polomarket! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Polomarket znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Polomarket

Sieć sklepów Polomarket pojawiła się na polskim rynku w 1997 roku. Powstała ona z połączenia 27-miu małych sklepów, własności indywidualnych przedsiębiorców pochodzących z Konina, Świecia, Płocka, Inowrocławia i Torunia. Sieć sklepów rosła powoli w siłę i zdobywała coraz większą popularność w Polsce. Udało jej się również przetrwać, gdy Polskę zalała fala zagranicznych supermarketów z dużym kapitałem.

Aby dorównać swojej konkurencji, w 2013 roku firma zmieniła logo sklepów, a także ich układ i wyposażenie. Od tego czasu trwa również remont starszych sklepów, aby wszystkie przybrały tą samą postać. Niestety pod koniec roku 2014, w spółce nastąpił rozpad i odłączył się z niej jeden z partnerów, zabierając ze sobą 170 supermarketów, które w późniejszym czasie zastąpił własną siecią sklepów o nazwie Mila.

Sieć sklepów jednak utrzymała się na rynku i po dziś dzień się prężnie rozwija, zdobywając różne wyróżnienia i nagrody. Spółka Polomarket wprowadziła do sklepów, prócz swojego typowego asortymentu, usługi, jak na przykład: możliwość zapłaty rachunków, czy wybranie pieniędzy, dzięki funkcji cashback. Polomarket angażuje się również często w różne akcje charytatywne.