Sprawdź najnowszą ofertę sklepu RTV Euro AGD! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu RTV Euro AGD znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - RTV Euro AGD

Firma RTV Euro AGD powstała w 1990 roku w Warszawie. Właścicielami i zarządcami przedsiębiorstwa z centralą przy ulicy Muszkieterów w Warszawie, są Robert Kuczyński (prezes zarządu), oraz małżeństwo Kuk, Iwona i Waldemar. Na początku lat 90', sklepy RTV Euro AGD, powstawały tylko na terenie Warszawy, ale dzięki popularności jaką zdobyły w stolicy, szybko nastąpiła ekspansja na cały polski rynek. Firma od lat widnieje na liście 500 największych przedsiębiorstw w Polsce, pnąc się cały czas na coraz to wyższe miejsca i jest jednym z głównych reklamodawców w mediach.

Na dzień dzisiejszy, na terenie całego kraju, znajduje się 270 placówek RTV Euro AGD, w prawie 170-ciu miejscowościach. Większość ze sklepów, znajduje się w centrach handlowych w miastach, co ma ułatwić klientom dostęp do nich, a długie godziny otwarcia pomogą w dobrym dokonaniu wyboru. Prócz sklepów stacjonarnych, produkty sklepu możemy nabyć w ich e-sklepie.