Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Saturn! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Saturn znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Saturn

Historia sieci sklepów Saturn sięga 1961 roku. W tym roku powstał pierwszy sklep w Hansaring w Kolonii, który do dziś istnieje i szczyci się największą kolekcją dostępnych płyt z muzyką w całej Europie. W 1985 roku, we Frankfurcie, otwarto drugą z kolei placówkę, która szybko stała się bardzo popularna. Niespodziewanie szybki sukces drugiego ze sklepów, skłonił firmę do dalszej ekspansji. Firma szybko ukazała się na innych rynkach europejskich, gdzie również odnosiła znaczące sukcesy, a na dzień dzisiejszy prężnie rozwija się w dziewięciu krajach., między innymi w Hiszpanii, Holandii, Francji, a także w Polsce.

W Polsce pierwszy sklep Saturn pojawił się w 2004 roku. Od razu otwarto dwa sklepy w Warszawie, w konkurencyjnych centrach handlowych. Szybko stał się pierwszą destynacją dla osób potrzebujących sprzętu komputerowego, czy elektronicznego. Na dzień dzisiejszy, na terenie naszego kraju, znajduje się ponad 20 sklepów sieci Saturn w szesnastu największych miastach. Jak donoszą media, do końca 2018 roku, sklepy Saturn mają połączyć się z popularną siecią sklepów Media Markt.